Şimdi Ara

WİNDOWS 7 1-2 SAATE BİR İNTERNET KESİNTİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • samurai07 (6 mesaj) Anadolu (2 mesaj) GS_1905_ (1 mesaj) eysidi (1 mesaj) manisali16 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> WİNDOWS 7 1-2 SAATE BİR İNTERNET KESİNTİSİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    215 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar, yaklasık 2 haftadan beri windows7 kurdum bilgisayarıma o zamandan beri internetim düzenli olarak 1-2 saate bir kesiliyor fakat sunuda söyliyim ethernet kartımı yenıleme windows guncellestırmelerı fıx programları firewall kaldırma vb herseyı denedım ve ayrıca xp kuruluydu 2 hafta onceden onda hıc problem yoktu ınternetım hıc kesılmıyordu.Bu konu hakkında yardımcı olabılıcek arkadaslar yardımlarınızı beklıyorum :).

|
    |
  • Teğmen
    215 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    UP!!
    |
    |
  • Teğmen
    215 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yardım !!!
    |
    |
  • Teğmen
    215 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaslar yardımcı olabılcek yok mu?
    |
    |
  • Teğmen
    231 Mesaj
    Kesildiğinde koş bi modeme bak internet yada dsl ışığı sönüyormu yani internetin gitmesi sana mı yoksa internet sağlayıcına mı bağlı
    |
    |
  • Yarbay
    4015 Mesaj
    benzer sıkıntı bende vardı. hatta bu yüzden modemi değiştireyim dedim. ama dns numaralarından kaynaklı olduğunu farkettim. dns kullanıyorsan kaldır veya numaraları değiştir. bir de böyle dene.
    |
    |
  • Teğmen
    215 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Modem de problem olamaz çunku odtu agındayım :D Arkdaslarda falan problem yok problem pc de yda yazılımımda ama dns otomatik ayarlı ne yapabılırım başka acaba ?
  • Teğmen
    215 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yardım edebilcek yok mu?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: samurai07

Modem de problem olamaz çunku odtu agındayım :D Arkdaslarda falan problem yok problem pc de yda yazılımımda ama dns otomatik ayarlı ne yapabılırım başka acaba ?

DNS'nizi el ile vermeyi denediniz mi? Mesala 8.8.8.8 üst taraf 8.8.4.4 alt tarafı ayarlayacak şekilde yapıp dener misiniz?
    |
    |
  • Yarbay
    4015 Mesaj
    aynı dnsyi kullanıyorum. eski sıkıntı bu şekilde düzeldi bende.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Windows ile alakalı bir sorun değil bence ,ya modem yada internet bağlantın ile alakalı .(internet sağlayıcısı ,kablo vs....)
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.