Şimdi Ara

Ofansif Orta Saha - Stoch?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler geçen sene yanlış hatırlamıyorum birkaç maç alex'in yokluğunda oynamıştı ve fena da değildi açıkçası. ya da ben yanlış hatırlıyor da olabilirim. sizce bu diziliş nasıl olur, böylelikle orta saha ihtiyacı falan da kalmamış olur.

• Baloni varken orda kimseyi oynatmaz ama faydalı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Baloni varken orda kimseyi oynatmaz ama faydalı olabilir
    Yeter artık abicim Alex 'in yerine adam bulmaya çalışmayın, yok, olmucakta başka sisteme geçiniz
  • Illa Alex sisteminde oynayacaksak Cristian'i degil Stoch'u tercih ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EDDIEDz

Yeter artık abicim Alex 'in yerine adam bulmaya çalışmayın, yok, olmucakta başka sisteme geçiniz

Alıntıları Göster
    Kesinlikle düşünülmeli. Hem ayağına hakim hem iyi şutları pasları ortaları var hem de hareketli Baroni'den iyi oynayacağı kesin.
  • neden tercih edilmedgni alex formdan düştügünden beri sorgularım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

neden tercih edilmedgni alex formdan düştügünden beri sorgularım.
    Zamanında cok yazdım hatta forvet bile oynar bu adam semihi izlemektense stoch klubede oturacagına onu koy ileriye
  • Gecen yil Stoch Alex'in yoklugunda orda oynamali dedigimde bir miktar kufur yemistim. Bir sure sonra hoca arada sirada Stoch'u orda denedi, hic fena degildi.

Baroni'den daha iyi oynayacaktir, en azindan kagit ustunde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Gecen yil Stoch Alex'in yoklugunda orda oynamali dedigimde bir miktar kufur yemistim. Bir sure sonra hoca arada sirada Stoch'u orda denedi, hic fena degildi.

Oraya zeki ve doğru kararlar verebilen bir futbolcu lazım. Değil stoch, tüm fenerbahçe 11 inin toplam zekası alex etmez. Bence madem alexi yolladın, e bari sistem değiştir. Alexi yollayıp oraya baroniyi, stochu koymak ne akla hizmet ediyor bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Gecen yil Stoch Alex'in yoklugunda orda oynamali dedigimde bir miktar kufur yemistim. Bir sure sonra hoca arada sirada Stoch'u orda denedi, hic fena degildi.

Bence iyi olmaz çünkü Stoch hepimizin de gördüğü üzre içe kat eden bir oyuncu ortada verimli olacağını sanmıyorum ama Baroniye tercih ederim tabi o ayrı mevzu.
    İşin birde şu boyutu var şu ada 5-6 maç üst üste 70-80 dk oynasından mevkisi çokta önemli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

Bence iyi olmaz çünkü Stoch hepimizin de gördüğü üzre içe kat eden bir oyuncu ortada verimli olacağını sanmıyorum ama Baroniye tercih ederim tabi o ayrı mevzu.
    İşin birde şu boyutu var şu ada 5-6 maç üst üste 70-80 dk oynasından mevkisi çokta önemli değil

Alıntıları Göster
    Oraya kimi koyarsan koy şu takımda, Alex'in en kötü halinin 10da 1i olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frick!

Alıntıları Göster
    Ben de şunu anlamıyorum,

Alex siz sisteme geçicez

diyip Alex i postalayıp yerine aynı sistemde Baroni yi oynatmanın manası nedir? Madem bu sistemle oynayacaktık niye Alex i gönderdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frick!

Alıntıları Göster
    Ama o zaman Baroni yedek kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Ben de şunu anlamıyorum,

Alex siz sisteme geçicez

diyip Alex i postalayıp yerine aynı sistemde Baroni yi oynatmanın manası nedir? Madem bu sistemle oynayacaktık niye Alex i gönderdik.

Futboldan anlamıyorsun sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXU

quote:

Ben de şunu anlamıyorum,

Alex siz sisteme geçicez

Alıntıları Göster
    Benim takımım için en uygun gördüğüm sistem 4 1 2 1 2

CAM pozisyonu içinde en iyi aday Stoch'dur. LM Caner, RM'de Krasiç olmalı, CDM'de Meireles, önde Kuyt Sow

• quote:

quote:

Ben de şunu anlamıyorum,

Alex siz sisteme geçicez

Harbi ha şimdi farkettim ben de

• quote:

quote:

quote:

Ben de şunu anlamıyorum,

Alex siz sisteme geçicez

Harbi ha şimdi farkettim ben de

Alıntıları Göster
    kim alex in yerinde oynuyor bende onu anlamıyorum. türkiyede bütün kadrolar 4 2 3 1 lig tv ye göre zaten ne gösterirlerse onu yiyoruz. bizim kadroya ya 4-3-3 dersin yada 4-5-1 dersin. alex li falan değil sistem millet baroni diğer ikisinden daha hücuma dönük bir yapıya sahip olduğu için oturdu alex in yerine baroni oynar mı diyor sezer yada salih oynasaydı aynı şeyi ona da diyeceklerdi.

takımın bir yaratıcı oyuncusu yok doğru ama sorun o değil biz topu ileriye taşıyamıyoruz sorun bu.
    bizim takım ileride çoğalamıyor. stoch diyip büyüttüğünüz adam hücumlarda bile taç çizgisine yapışıyor zaten ceza sahasına girecek cesareti yok çünkü biliyor oradan çıkmayacağını çok güçsüz şu anda. yapacağı tek şey topu sağına çekip vurmak oluyor o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fth-bsky

kim alex in yerinde oynuyor bende onu anlamıyorum. türkiyede bütün kadrolar 4 2 3 1 lig tv ye göre zaten ne gösterirlerse onu yiyoruz. bizim kadroya ya 4-3-3 dersin yada 4-5-1 dersin. alex li falan değil sistem millet baroni diğer ikisinden daha hücuma dönük bir yapıya sahip olduğu için oturdu alex in yerine baroni oynar mı diyor sezer yada salih oynasaydı aynı şeyi ona da diyeceklerdi.

takımın bir yaratıcı oyuncusu yok doğru ama sorun o değil biz topu ileriye taşıyamıyoruz sorun bu.
    bizim takım ileride çoğalamıyor. stoch diyip büyüttüğünüz adam hücumlarda bile taç çizgisine yapışıyor zaten ceza sahasına girecek cesareti yok çünkü biliyor oradan çıkmayacağını çok güçsüz şu anda. yapacağı tek şey topu sağına çekip vurmak oluyor o kadar.

Alıntıları Göster
    aykut kocaman, tane baroni basar diye düşünüyor. ama yok öyle bi şey. o yüzden o üçlü ortayı kendince bozmaz, hele oraya stochu hiç koymaz.

keşke koysa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

aykut kocaman, tane baroni basar diye düşünüyor. ama yok öyle bi şey. o yüzden o üçlü ortayı kendince bozmaz, hele oraya stochu hiç koymaz.

keşke koysa.

Alıntıları Göster
    Takımımıza en uygun sistem bence bu

• quote:

Ben de şunu anlamıyorum,

Alex siz sisteme geçicez

Höstt !! Munafik , sen nasil elestirirsin ustun futbol bilgisi sir aykut kocamani ? Senin ne haddine sistemini sorgulamak ? haddini bil beeyyy haddini..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.