Şimdi Ara

Xbox One Oyun Paylaşımı Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu fazlalığı olduğunu biliyorum ama "XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS" kısmına sormuştum "yeri burası değil diye" silinmiş heralde...

Arkadaşımla kardeşlik kurmak istiyoruz. Konuda anlatılan sisteme göre P1 P2 ile oyunları paylaşıyor. Ben P2 olarak benim aldığım oyunlarında P1 ile paylaşılmasını istiyorum. Bunun için ben arkadaşımın hesabını kendi konsolumda My Home Xbox, arkadaşımda aynı işlemi benim hesabım için yapacak anladığım kadarıyla ama bundan pek emin değilim. Yoksa biz bütün oyunları arkadaşımın hesabından almamız mı gerekiyor? (anlatılan sisteme göre öyle)

Başka bir konuda arkadaşımın hesabı US, benimde hesabımın US olması mı gerekiyor yoksa her hangi bir ülkenin hesabıyla bu işlemi yapabilir miyiz ?

Live üyeliğinin paylaşımı konusunda da bilgi verirseniz sevinirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Merhaba.

Öncelikle doğru anlamışsınız. İşlem aynen dediğiniz gibi yapılıyor.

Bu işlem sonucunda siz kendi hesabınıza P2 olacaksınız; arkadaşınızın hesabına P1 olacaksınız.

Oyunları hangi hesaba aldığınız fark oluşturmayacak. Yukarıda belirttiğim gibi arkadaşınızın hesabı sizin için ne ise sizin hesabınız da onun için o olacak.

Hesapların hangi ülkede olduğu önemli değil.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

İyi oyunlar.
  • Kuwabatake cevabın için çok teşekkür ederim.

Yanlız bu durumda ikimizde live üyelik almak zorundayız heralde yoksa birimiz alsak yeterlimi ?
  • refuse2k3 kullanıcısına yanıt
    Biriniz Live üyelik alsa yeterli.
    EA access içinde aynısı birinin alması yeterli.
  • Saolun cevaplarınız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • My home xbox yaptığın zaman yani P1 olduğun hesabı silsen bile başka hesaplarla oyunları oynayabiliyorsun. Peki bu olay live içinde geçerli mi? Yani live olan hesabı my home xbox yaptıktan sonra hesabı silsende o hesaptaki live üyeliğini de başka hesaplarla kullanabiliyor musun?
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.