Çavuş
08 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 446 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mortal Shell Türkçe Yama
Rapid Çeviri
Mortal Shell Türkçe Yama [Rapid Çeviri]

İNDİR
Dosyayı
Mortal Shell\Dungeonhaven\Content\Paks
içine yapıştırınız

Paketleme: sinnerclown

Ekran Görüntüleri:
Mortal Shell Türkçe Yama [Rapid Çeviri] Mortal Shell Türkçe Yama [Rapid Çeviri] Mortal Shell Türkçe Yama [Rapid Çeviri]
Mortal Shell Türkçe Yama [Rapid Çeviri] Mortal Shell Türkçe Yama [Rapid Çeviri] Mortal Shell Türkçe Yama [Rapid Çeviri]
Mortal Shell Türkçe Yama [Rapid Çeviri]

Video:

Geribildirimleriniz için Discord:https://discord.com/invite/r8Azcqq99r

Bize kahve ısmarlamak isterseniz:https://www.patreon.com/rapidceviri
Desperados III Türkçe Yama v1.0
Rapid Çeviri

Saygıdeğer oyun severler, yamamız redaksiyon aşamasından geçmemiştir, v1.1 güncellemesinde, imla ve anlam düzeltmeleri yapılacaktır. Bizlere Discord sunucumuzdan geribildirim gönderebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Discord
https://discord.com/invite/MvbKsg6

Çevirmenler
HonourKai - Proje Yöneticisi
scythe
Teq1qeTiR
Pythia
reasoN

Ahmet'e teşekkürlerimizle...

Satır Sayısı
16885

Proje Başlangıç Tarihi
19.06.2020

Proje Bitiş Tarihi
23.06.2020

Video

Link
https://s4.dosya.tc/server11/49iho7/text_English.txt.html

Kurulum
Linkten indireceğiniz text_English.txt dosyasını "Desperados 3\Desperados III_Data\StreamingAssets\loca" klasörü içine yapıştırıp var olan dosya ile değiştiriniz.
Her ihtimale karşı işlemi yapmadan önce orijinal text_English.txt dosyanızın yedeğini alınız.

Not: Yama aşırı derecede argo içermektedir.

İyi oyunlar dileriz.

İnternet dün sabah kesildi arıza kaydı oluşturdum. Sistem PPP ışığı yanmıyor olarak algıladı. O şekilde kaydı oluşturdum, henüz dönen olmadı. Hala internet yok hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum, arıza sebebiyle görüştürmüyor. Twitterda bile destekte mesajıma cevap yazılmadı. VAE'deyim. Bugüne kadar hiç böyle bir sorun yaşamamıştım çok da memnundum. Ama bu bugün vereceğim online derslere mal oldu. Hiçbir açıklama hiçbir uyarı da yok kara liste gibi kimseye ulaşamıyorsun da.

SnowRunner v20 Türkçe Yama
Rapid Çeviri

Çevirmenler:
Onur “HonourKai” (forumda GodVader) – Proje Yöneticisi
yusuf “scythe”
Tolunay "Teq1qeTiR"

Yamamızı 4 Mayıs 2020'den beri güncelliyoruz.
Hata olduğunu düşündüğünüz yerleri bize bildirirseniz bir sonraki güncellemede düzeltilecektir.

https://discord.com/invite/r8Azcqq99r

https://www.patreon.com/rapidceviri

Görseller aşağıdadır.

Herkese merhaba arkadaşlar,
Sizleri Türkçe oyunlarla buluşturmak isteyen yeni bir çeviri grubuyuz ve SnowRunner ilk projemiz. Projeye kendi ekibimiz ile 0’dan başladık ve projenin %50’sindeyken, bir tool için anlaşma yaptığımız proje yöneticisi ile yollarımız ayrıldı. Verilen emeklerin boşa gitmemesi ve kimsenin mağdur olmaması için bizzat kendimizin %50’ye getirdiği çevirinin sonrasını sadece kendi ekibimiz ve kendi toolumuz ile tamamladık ve diğer projelerimize doğru yol almaktayız. Yaşadığımız ayrılık sebebiyle, yarıda kalan bu %50 çevirinin üzerine başka grupların devam etmesinde bizim için bir sorun yoktur.
Oyun bildiğiniz üzere bir simülasyon oyunu, kamyonlar ve kamyonculuğa dair çok fazla terim içeriyor. Açıkçası bu pek bizim ilgi alanımız değil. Kelimeler tek tek, Türkçe’de size doğru anlamı verebilmek üzere yerelleştirildi. Hatalarımızı bize bildirdiğiniz sürece çeviri güncellenecektir ve tarafımızdan en iyi hale getirilmeye çalışılacaktır. Destek için konuyu öne çıkarırsanız memnun oluruz.

İyi haber: Yamamız %100 çevrildi ve test aşamasındadır.

Çevirmenler:

Onur “HonourKai” (forumda GodVader) – Proje Yöneticisi
Enes “reasoN
yusuf “scythe
Tolunay "Teq1qeTiR"

Görseller aşağıdadır.

Çıktığında ücret 10 TL olacaktır.
Bilgisayarı yarın almayı düşünüyorum en geç Salı günü. Bütçe 3500 TL ama mantıklı sebepler nedeniyle ufaktan artabilir. Geçmiş tecrübelerimden dolayı malesef AMD istemiyorum. Nvidia'yı seviyorum ve memnunum.

Öncelikle almayı düşündüğüm monitör Asus VG248QE 24"FULL HD 144 Hz 1 ms 1080p

Bu monitörü değiştirmek istemiyorum. Evet belki 3D'si fazla ama 24" 1 ms 144 Hz ve 80.000.000:1, 350cd özelliklerinde daha ucuz bir monitör bulamadım dolayısıyla ileriye de dönük olduğundan bunu alıcam. 1249 TL

Kaldı 2250 TL

Aerocool Vx-500 80+ Verimli 500W Güç kaynağı

Resimde gördüğünüz ünlü 1800 TL'lik fiyat performans sistemini biraz değiştirdim. Kullanım amacım oyun oynamak ve ekran kartını mümkün olduğunca yüksek tutmaya çalışıyorum ancak bütçe nedeniyle bu kadar oluyor. Arkadaşım GIGABYTE anakart yerine MSI H110 PRO-VD kullandığımda Kaby Lake işlemci ile 2400 mhz ram destekleyebiliyormuş. Ekran kartını da araştırmalarım sonucu en iyi 1050 TI olarak buldum. O yüzden bu kartı düşünüyorum. GIGABYTE ekran kartı ve GIGABYTE anakart arasında bir uyum söz konusu mudur bunu bilmiyorum. Aksi takdirde MSI anakartı seçip, 2400 mhzlik ram seçicem. Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. Kasanın pahalı olduğunu biliyorum ancak sırf görüntüsü için evde hoş görünsün diye seçiyorum. Teşekkürler.
Hakkında
Meslek: İngilizce Öğretmeni
İlgi Alanları: Video Oyunları, Müzik, Bilgisayar, Yabancı Film-Dizi, Edebiyat, İngilizce
Forum İmzası:
Steel for humans, silver for monsters, metal for everyone.
Teacher by day, gamer by night.
Rapid Çeviri
Forum İkinci El İmzası:
Rapid Çeviri
Hakkımda:
Rapid Çeviri
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
turkcell
ISS
İnternet Kutusu
Oyun Platformu
pc
Steam
Steam
TV
LG
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Western Digital
Sabit Disk
Samsung
Sabit Disk
SanDisk
Sabit Disk
Kingston
Ekran Kartı
Asus
Ekran Kartı
Gigabyte
Modem
TP-Link
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 86
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 109 (Bu ay: 1.725)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 204 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.