D

Çavuş
21 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
Gönderileri
kitap okumak isteyip okuyamayanlar, vakti olmadığından okuyamayanlar, müzik dinlemeye alternatif arayanlar, görme sorunları olanlar, vs vs için sesli kitap oldukça güzel bir dinlence.

benim de kendi halimce, elimdeki kısıtlı imkanlarla dahil olduğum yeni bir hobi. kanalımda pek kaydı yapılmayan, fantastik ve seri kitapları okuyorum. şimdilik zamanla yükleyerek çoğalmasını hedefliyoruz.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLCCmLxpI7r1h1NBRxq5ggbB3be8UZkzd4

Destek olursanız çok mutlu olurum.
kitap okumak isteyip okuyamayanlar, vakti olmadığından okuyamayanlar, müzik dinlemeye alternatif arayanlar, görme sorunları olanlar, vs vs için sesli kitap oldukça güzel bir dinlence.

benim için de kendi halimce, elimdeki kısıtlı imkanlarla dahil olduğum yeni bir hobi. ben de kanalımda pek kaydı yapılmayan, fantastik ve seri kitapları okuyorum. şimdilik zamanla yükleyerek çoğalmasını hedefliyoruz.

buradan bakabilirsiniz.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLCCmLxpI7r1h1NBRxq5ggbB3be8UZkzd4
ikitelli başakşehir civarında sekreter olarak işe başladım. b.evler, ş.evler, soğanlı, güngören, haznedar taraflarından ikitelli-başakşehir çevre san. sit. taraflarına haftaiçi sabah 8,00-8,30 akşam 18,00-18,30 civarı giden, aracında yeri olan veya aylık 50 tl+börek, çörek ikramları ile servislik yapacak birileri var mı acaba?

(bir de şu ortakaraba türevi sitelerden kaç tane var veya bu konuyu hangi cümlelerle aratabilirim. birçok varyasyon denedim 3 site buldum.)
şimdi baya bir uzun olacak yardım edebilecek yetide bize yakın(ist.avp yakası) biri varsa buyur eder bir çay kahve ikram ederim :)
kendimce anlatayım, kendi pcmle başka bir pcyi değişiyorum arkadaşlar. kendi pcmdeki sata hddyi yeni gelene takıcaktım ama meretin sata girişi yokmuş meğer acep benim anakart daha mı iyikine diyorum.
o: asus a7n8x-x anakart, 1g ram, 128 ekran kartı, 80+80 hdd --
benimki: n1996 anakart, 512 rm, 128 ekran kartı, 80+160 hdd.
eğer öyleyse yeni gelendeki ram ve ekran kartını birleşsem benim pcye kaldırır mı acep bu n1996 hepsini. ya da kendimce söyleniyorum doğrusunu deyiverseniz.
arkadaşlar ben arabalardan hiç anlamam ama İNFİNİTİ FX35 için sağ ön far arayan arkadaşım da forumlardan pek anlamıyor. kendisi sanayiden(ist-anadolu yakası).hiçbir yerde bulamıyormuş.koca sanayide yokmuş.ona yardımcı olmak adına sizden yardım alabilir miyim acaba?servisinden 4000 lira demişler far için ama 800e bulmuş bi yerde.eğer onu alamazsa başka bulabileceğimiz bir yer bilen var mı?

başka bölümlerde de sordum ama bi yardım alamadım.hatalıysam özür
arkadaşlar ben arabalardan hiç anlamam ama İNFİNİTİ FX35 için sağ ön far arayan arkadaşım da forumlardan pek anlamıyor.kendisi sanayiden(ist-anadolu yakası).ona yardımcı olmak adına sizden yardım alabilir miyim acaba?4000 lira demişler far için ama 800e bulmuş bi yerde.eğer onu alamazsa başka bulabileceğimiz bir yer bilen var mı?
ARKADAŞLAR 4000 KÜSÜR ADETLİ İKİ TANE ADRES VE FİRMA LİSTEM VAR İKİSİNİ BİRLEŞTİRMEK İSTİYORUM AMA AYNI FİRMALARI KENDİ SİLSİN,EKLEMESİN.BİRİNDE OLAN ADRES DİĞERİNDE YOK MESELA.TEK BİR LİSTE YAPMANIN KOLAY VE KISA BİR YOLU VAR MI?
infoclicknow sitesinden gelen bi virüs var.norton sürekli uyarı verip silemiyor.çözümünü bilen var mı yoksa format atmak mı gerekir.bi yardım arkadaşlar.
Site Adı : Türkiye'nin Buluşma Noktası
Site adresi :http://www.meet34.com/
Site içeriği / Hizmet verdiği alan : arkadaşlık

Çevrimiçi Arama,Oylama,Top 5,Galeri,mp3 dinle,Video,Arkadaşlar,Mesaj,3DSohbet,Sohbet,FALLAR

yepyeni ve çizgisini asla bozmayacak olan kaliteli bir arkadaşlık sitesi.hem de tamamen ücretsiz ve her zaman öyle kalacak.

Hadi tıklayın ve yepyeni arkadaşlar sizlerle olsun.

Sevgiyle kalın.
herkese merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı!

elimde bir dvd film vardı ama izlemeye vakit bulamadan sahibi geri isteyince ben de pc ye klasörler olarak kaydettim ama nasıl bu şekilde izleyeceğimi bilemedim.iki kalsör olarak kaydolmuş biri boş diğeri ise parça parça video dosyaları olarak görünüyor.parça parça açınca izleniyor ama hepsini aynı anda nasıl açarım?bir de türkçe açıyor filmi ben altyazılı izlemek istiyorum.

bilenden bir açıklama lütfen!!!
Hakkında
Forum İmzası:
biberler acıdır,gerçekler de acıdır o halde gerçekler biberdir.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 50
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 17.739 (Bu ay: 47)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.