Şimdi Ara

panasonic g1 slr yorumlarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • panasonic g1 micro slr almayı düşünüyorum olumlu ve olumsuz yönleri hakkında bilgi sahibi değilim bu ilk ve muhtemel son makinam olucak bana bu makina hakkındaki görüşlerinizi yazarmısınız .
    .800 ytl ye alsam tavsiye edermisiniz.saygılar

• 800 lira bence çok makul bir rakam. Hele bir de kullanılmamış ise. Kit lens mi yoksa yanında 45-200 mm lensi de var mı? Makinaya gelince kendi görüşümdür: daha fazla para verip like sınıftan bir cihaz alınacağına tereddütsüz para verilecek bir makina. Bizde resmi satışı başladı mı bilen var mı? ( bu rakama asla satılmaz orası ayrı)
  • hocam 800 liraya nerden buldunuz öncelikle? makine bence oldukça kullanışlı, güncel, küçük boyutlarda kibar ve şık... kompakt veya dslr like almak yerine bu makineyi almak oldukça mantıklı... boyutları itibari ile de çok kullanışlı... sadece lens bulmakta sıkıntı yaşarsınız ki 28-280mm (35mm eş değeri) lensi var sanırım... o lensle alırsanız günlük olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılar... makinenin iso performansı da oldukça başarılı... ben de forumda birisi 900e satarken kaç kez alıp almama konusunda tereddüt yaşamış almamıştım
  • bu ürünü dubaiden gelen bir arkadaşımdan almayı düşünüyorum kendisi için almış fakat ben isteyince tekrar alırım diye bana o fiyata vericek kendisi 100-150 kare çekmiş ürün eksiksiz kutulu yeni deesek olur
    ürün kit lenslidir diğer lensi yoktur.ama lens aparatını ve lens getirbilecek dubaiden uygn fiyata.
    sanırım 800 ytl nin hakkını verebilecek bir cihaz
    ya sizede katılıyorum fakat bi nikon canon slr alabilecek maddi güce sahip biri değilim en fazla bu paraya makina alabileceğim .kişisey işlerimi görse yetecek
  • hocam panasonic g1le ilgili size pm attım
    belki bir takas işlemi de yapabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mülo26

bu ürünü dubaiden gelen bir arkadaşımdan almayı düşünüyorum kendisi için almış fakat ben isteyince tekrar alırım diye bana o fiyata vericek kendisi 100-150 kare çekmiş ürün eksiksiz kutulu yeni deesek olur
    ürün kit lenslidir diğer lensi yoktur.ama lens aparatını ve lens getirbilecek dubaiden uygn fiyata.
    sanırım 800 ytl nin hakkını verebilecek bir cihaz
    ya sizede katılıyorum fakat bi nikon canon slr alabilecek maddi güce sahip biri değilim en fazla bu paraya makina alabileceğim .kişisey işlerimi görse yetecek

Sanrım ben de sizin gibi Dubai den temin etme yoluna gideceğim.

• takastan vazgeçtiniz sanırım
  • takastan vaz geçmedin önerdiğiniz makina fazlası ile istediğim bir ürün ama gel gelelim sıkışarak bunu alabildim üzerine fazla para ekliyebilecek durumum şu an için yok.
    keşke olsa
  • farklı bir takas teklifi için pm attım :)
  • Bunun daha küçüğü DMC-GF1 çıkacak. küçük bir d-slr istiyorsanız ona da bakabilirsiniz ama fiyatı nedir bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.