Şimdi Ara

mesutla talha kavga mı etti ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ne oluyor anlamadım forumda bişiler olmuş ama bu ara pek forumda değildim varsa caps filan bu başlıkta toplayalım

• Yoo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ?
     mesutla talha kavga mı etti ?

• Talha benim de.Mesutla kavga ettiğimiz falan yok.Nereden çıkardın

• pardon diyip işin içinden çıkalım o zaman
    2i 1 altına yorum yapmışlar arkadaşlar yok talhaya bunu dedi filan diye bende birşey oldu zannettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lopster

Talha benim de.Mesutla kavga ettiğimiz falan yok.Nereden çıkardın

Yav he he

• Köylü gibi davranan Talhayi aralarına dahi almamalari lazım aslında.. Adamin teknolojik olarak anladığı tek şey viyu viyu viyu demekten başka bi bilgisi birikimi yok.. Ne bilgisi var ne başka bişey veriyolar önüne hazır kağıdı ya konu açıyo foruma yada oyun oynayıp twichden yayın yapmaya çalışıyo.. Tipik internet kafedeki yanci gibi bi herif bi işe tam olarak yaradığı yok bence.. Kavga ettiklerini hiç sanmıyorum ama ne zaman talhayi görsem yayını izlemekten vazgeçiyorum.. Talhanin ne dh'de nede bscde yeri olmamalı.. Bilgisiyle değil birilerinin torpiliyle olduğu yerde olduğu o kadar çok belli ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 5 Ocak 2015; 17:09:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Köylü Talhayi aralarına dahi almamalari lazım aslında.. Adamin teknolojik olarak anladığı tek şey viyu viyu viyu demekten başka bi bilgisi birikimi yok.. Ne bilgisi var ne başka bişey veriyolar önüne hazır kağıdı ya konu açıyo foruma yada oyun oynayıp twichden yayın yapmaya çalışıyo.. Tipik internet kafedeki yanci gibi bi herif bi işe tam olarak yaradığı yok bence.. Kavga ettiklerini hiç sanmıyorum ama ne zaman talhayi görsem yayını izlemekten vazgeçiyorum.. Talhanin ne dh'de nede bscde yeri olmamalı.. Bilgisiyle değil birilerinin torpiliyle olduğu yerde olduğu o kadar çok belli ki..

Sakin ol genç , sen daha iyisini biliyorsan sen yapta izliyelim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Köylü Talhayi aralarına dahi almamalari lazım aslında.. Adamin teknolojik olarak anladığı tek şey viyu viyu viyu demekten başka bi bilgisi birikimi yok.. Ne bilgisi var ne başka bişey veriyolar önüne hazır kağıdı ya konu açıyo foruma yada oyun oynayıp twichden yayın yapmaya çalışıyo.. Tipik internet kafedeki yanci gibi bi herif bi işe tam olarak yaradığı yok bence.. Kavga ettiklerini hiç sanmıyorum ama ne zaman talhayi görsem yayını izlemekten vazgeçiyorum.. Talhanin ne dh'de nede bscde yeri olmamalı.. Bilgisiyle değil birilerinin torpiliyle olduğu yerde olduğu o kadar çok belli ki..

Tam bir cahil gibi yorum yazmışsın " daha iyisini biliyosan sen yap" kadar sığ saçma düşük yorum olamaz.. Ulan bir adamı beğenmedim diye gidip ondan daha iyisini yapmam gerekmiyor... Saçma sapan yorum yazma talhanin yancısı olmak seni rahatsız etmiyorsa yaşa böyle.. Talha şu site kadrosundaki en gereksiz elemanin tekidir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 5 Ocak 2015; 17:07:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Tam bir cahil gibi yorum yazmışsın " daha iyisini biliyosan sen yap" kadar sığ saçma düşük yorum olamaz.. Ulan bir adamı beğenmedim diye gidip ondan daha iyisini yapmam gerekmiyor... Saçma sapan yorum yazma talhanin yancısı olmak seni rahatsız etmiyorsa yaşa böyle.. Talha şu site kadrosundaki en gereksiz elemanin tekidir..

Sakin ol Sedat

• quote:

Köylü gibi davranan Talhayi aralarına dahi almamalari lazım aslında.. Adamin teknolojik olarak anladığı tek şey viyu viyu viyu demekten başka bi bilgisi birikimi yok.. Ne bilgisi var ne başka bişey veriyolar önüne hazır kağıdı ya konu açıyo foruma yada oyun oynayıp twichden yayın yapmaya çalışıyo.. Tipik internet kafedeki yanci gibi bi herif bi işe tam olarak yaradığı yok bence.. Kavga ettiklerini hiç sanmıyorum ama ne zaman talhayi görsem yayını izlemekten vazgeçiyorum.. Talhanin ne dh'de nede bscde yeri olmamalı.. Bilgisiyle değil birilerinin torpiliyle olduğu yerde olduğu o kadar çok belli ki..

Çoğu kişinin sevdiği bir editöre böyle sözleri sarfetmen yanlış olmuş. Ayrıca adamı bu kadar acımasızca eleştirmek niye? Yanlışı varsa söylenir ama böyle değil. Biraz empati kur.

• Talha abi olmasa ne zevki kalır adamın yaptığı espriler felan yeter hakkaten odun gibi bir program istemiyorsak talha abi bize eğlendirerek yapıyor bu işi
  • arkadaşlar talhayı kardeşi severim belki benimle yaşıttır belkide benden küçüktür bilmiyorum ama kendisinin düzgün biri olduğunu düşünüyorum .. böyle hakaretvari sözler yerine pozitif eleştiri yaparsanız herşey daha iyi olur
    saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.