Şimdi Ara

Arkadaşlara yapılan en iyi şakalar....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mutlaka yapılan birçok yaratıcı şaka vardır. Benimkilerden bir kaç örnek vereyim.

Gemilerde çalıştığımdan bir gece yarısı okyanusun ortasında yangın elbisesi giyerek köprüüstünde nöbet tutan kaptanın yanına girdim. Uzaylı sanmış ödü koptu:)

Askerde bodyim kafasına vurulmasına deliriyordu. traş olmaya tuvalete gittiğimizde kapıda bekleyip gelene gidene biliyormusunuz kafasına vurunca öpücük atıyor diyordum.zavallıya gelen geçen vuruyordu. hatta bir kaç ayı geri dönüp hani len bu öpücük atmıyor diye oyuncağı bozulmuş çocuk gibi veryansın ediyordu:)

Gemiye yeni çıkıp deniz tutanlar oluyordu. Deniz tutmasına en iyi gelen şeyin dümen dairesinde bulunan su (makina yağlı bir sudur) olduğunu ve içerse iyi olcağını söylüyordum. Tabi daha kötü oluyordu:)

Sizlerden de bekliyorum paylaşımlarınızı.

• hiç arkadaşım yok ki :(

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gemici derken hocam donanmada mi yoksa ticaret mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ve 3 numaralar şaka değil adilik arkadaşım.

• Güzel konu. Ama benim anlatacak bir şeyim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_Citizen

Gemici derken hocam donanmada mi yoksa ticaret mi

ticari
  • quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

2 ve 3 numaralar şaka değil adilik arkadaşım.

2. için cevabım bodyim ile birbirimize karşı böyle şakalarımız vardı. yani sorun yok.

3. için cevabım mesleğin içinde olmalısınız. aylarca sefer atarken yapılan şakalar bunlar ve yapılmazsa emin ol psikolojik olarak insanlar biririne sarar. şaka ağırda olsa şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sea_man1978

quote:

Orijinalden alıntı: US_Citizen

Gemici derken hocam donanmada mi yoksa ticaret mi

ticari

Hocam hangi ulkelere gidiyosunuz, gemideki goreviniz ne bu konulara cok merakliyim da cevaplarsaniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sea_man1978

quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

2 ve 3 numaralar şaka değil adilik arkadaşım.

2. için cevabım bodyim ile birbirimize karşı böyle şakalarımız vardı. yani sorun yok.

3. için cevabım mesleğin içinde olmalısınız. aylarca sefer atarken yapılan şakalar bunlar ve yapılmazsa emin ol psikolojik olarak insanlar biririne sarar. şaka ağırda olsa şart.

Mantıklı hiç böyle durumlarda bulunmadım valla.ama ben pek sabırlı değilim ne yazıkki.hertürlü eşşek şakası yapabilirler ama gıcık oldugum şeyleri tekrar tekrar yaparlarsa kafayı yerim

• Uzakyol baş mühendis görevim. Ülke sorma 16 yıldır gidip geliyorum öyle düşün:))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.