C

Teğmen
03 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Chp maltepe ilçe üyesi ayhan almila k. isimli şahsın bugün başörtülü bir lise öğrencisine yaptıkları....

[simage]
[/simage]

Yeri geldiğinde söze bi bitmediniz ne mağdurmuşunuz diye başlayan forumdaşlarım,söz sizde..

Dün gece SETUP adlı filmi izledim.Vasat bi film olmakla beraber bilindik bi seneryoydu.Ama filmde 50 Cent,Bruce Willis vardı.bi şekilde filmi kurtarır diye bekledim durdum.Ne beklenti ama...Hüsran oldu yine gecem.Bi daha sazanlamasına atlarsam diye kızdım kendi kendime.Sizcede ün yapmış kaliteli oyuncuların filmi kurtarması gerekmezmi?
[simage]
[/simage]

Afişe bak bide...
Slm arkadaşlar 2011 model olarak bu arabayı almış bulunmaktayım. Daha önce hiç dizel araç kullanmadığımdan sıfır dizel nasıl açılır nelere dikkat etmem gerekir v.s hakkında yardımcı olursanız sevinirim

Yönetmenin izleyiciyle oynadığı filmlerden.Acabalarla dolu,bazen sinir bozucu,bazen de umut ettirici bi senaryo.
İzlenmesi gereken bir film.Tavsiye ederim

Son yıllarda izlediğim seneryo ve kurgu açısından baya bi doldurucu film.Çok etkileyici bulduğum için tavsiye ediyorum mutlaka izlenmesi gerekli
online pes 09? oynayanlar 1 mb nette lag problemleri varmı?
yardımcı olursanız sevinirim.
3 aydan beri kullanmadığım slim usb hdd yi pc ye takınca önce görmedi
zar zor gösterttikten sonra içine girdiğimde boş görünüyor
biçimlendirme yapılmıyor ve içine bilgi aktarmıyorum içindekiler çok ta önemli değil bi de kullanabilsem

burdaki RAW dosya sistemi ni değiştiremiyorum biçimlendirme yapmıyor ne yapmak lazım?
slm lar öncelikle yeni DS litte sahibiyim bi kaç sorunum var yardımcı olabilirseniz sevinirim
-hiç bi şekilde internete bağlanamadım (wiifi ayarlarını yapamadım) modemi görüyorum şifreyi giriyorum tam bağlantı anında hata alıyorum ? acaba psp deki gibi wires tuşu varda benmi bulamıyorum? siz acaa şifresiz bağlantıdamı kullanıyorsunuz?
- oyun oynarken oyundan çıkmak R4 ekranına yada liste ekranına dönmek için ne yapmalıyım? dürekli aç kapa yaparak çıkmak zorunda kalıyorum bi kısa yolu varmı?bunlar makineyle ilgili problemlerim bi de oyunlar hakkında sorunlarım var oynuyan arkadaşlar sanırım yardımcı olabilirler

--Prince of Persia The Fallen King oyununda %96 ya kadar geldim prince beyaz saçlı felan oldu tam iki adamla dövüşürken makine kilitleniyo muhtemelen iso arızalı indirdiğim iso 16,8 Mb aynı oyunun 17,93 Mb başka iso sunu buldum onu R4 e atsam aynı save i görebilirmiyim %96 ya gelinceye kadar malum baya uğraştım
-- lego indiana jones da bütün odaları kapıları bitirdim bahçeye çıktım save ledim tekrar açtığımda %40 arda görünüyor oyunun diğer kısımlarına nasıl ulaşabilirim?

-----[NDS]Age of Empires Mythologies bu oyunu hiç açamadım tam başlarken yeterli kapasite gibi hata verdi ki oysa 500Mb lık boş yer var Anlayamadım

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

hayvanat bahçesinde takıldım kaldım 2 gündür uğraşıyorum geçen bitiren varsa yardım lütfen
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
WEDATT
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 285
İkinci El Bölümü Mesajları: 50
Konularının görüntülenme sayısı: 20.428 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 138 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.