Şimdi Ara

After life-Hayattan sonra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yönetmenin izleyiciyle oynadığı filmlerden.Acabalarla dolu,bazen sinir bozucu,bazen de umut ettirici bi senaryo.
    İzlenmesi gereken bir film.Tavsiye ederim

• imdb 6.3/10 olunca insan tereddüt ediyor izlemekte
    izleyenlerin yorumlarını alsak iyi olur aslında
  • Forumda araştırdım ama en mantıklı başlık bu geldi, açılmış ama hep askıda kalmış, eskimiş başlıklar vardı..

Filmi izlediğimde acayip şok oldum, kafam karıştı; düşünceler beynimden neredeyse 3-4 gün çıkmadı.. Konusu itibari ile ve filmin -bence- müthiş finali (kafanızda havada bıraktığı sorular ile klişe bir son olmaması) sayesinde direk beğendiğim filmler arasında yerini aldı bile..

Oyuncular, filmin akışı açısından baktığınızda sıradan bir film gibi görünsede bence en büyük artısı filmin bu bahsettiğim durum.

Şahsen, önerebilirim; izleyenler de yorumlarını paylaşırlarsa güzel olur..
  • Bu filmi birçok kişi beğenmez ama ben izlediğimde çok beğenmiştim zekice hazırlanmış bir senaryo bittikten sonra ne oldu şimdi? diyor insan kafada birçok soru işareti kalıyor ama anlaması çokta zor değil tavsiye ederim

• Ekşiden buldum bu yorumu.Kesinlikle doğru.Bu yüzden puanım düşük.Senaryoda çok bariz eksiklerde var.
    ''forumlarda okuduğum kadarıyla filmle ilgili dikkat çeken 2 şey var;

1- anna kaza yapmadan önce arkasında ki sellektör yapan beyaz minibüs bizim psikopatın minibüsünün aynısı gibi.
    2- kaytan bıyıklı polisle nişanlı abi karakolda konuşurlarken çekik gözlü 3. eleman "hydronium bromide" adlı geçici felç edici ilaçtan bahsediyor ve filmin 01:24 - 01:25 dakikaları arasında psikopat, anna'ya son kez uyuşturucu yaparken şişede "hydronium bromide" yazıyor.''

Kendi tespitim ise:Polis ölen kardeşini görmeye geldiğinde kahraman kızımızın kafası oynuyor.Kısaca o adam psikopat.Ölmeyen insanları telkin ve ilaçla öldürüyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.