Şimdi Ara

K88H Akıllı Saat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
6.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gearbest üzerinden K88H modeli bir akıllı saat aldım. Saat genel olarak güzel. Fakat bir sorunum var.

İçerisinde whatsup uygulaması olmadığı için gelen bildirilmler uyarı halinde geliyor. Fakat 1 mesaj geldiği zaman okuyabiliyorum sorun yok. ard arda atılan 2-3 mesaj olduğunda ekranda sadece 3 mesaj var uyarısı görüyorum mesajları okuyamıyorum. görüntüleye bastığımdam telefonda hızlı mesaj özelliği açılıyor.

Varmı bu tür sorunlar yaşayan bana yardımcı olabilecek kimse.

Şimdiden çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_128

Arkadaşlar merhaba ,

Gearbest üzerinden K88H modeli bir akıllı saat aldım. Saat genel olarak güzel. Fakat bir sorunum var.

İçerisinde whatsup uygulaması olmadığı için gelen bildirilmler uyarı halinde geliyor. Fakat 1 mesaj geldiği zaman okuyabiliyorum sorun yok. ard arda atılan 2-3 mesaj olduğunda ekranda sadece 3 mesaj var uyarısı görüyorum mesajları okuyamıyorum. görüntüleye bastığımdam telefonda hızlı mesaj özelliği açılıyor.

Bende bu saate hayran kaldım. Şarjı ne kadar gidiyor? Kalp hızı ölçer ve adımsayar sizce doğru ölçüyor mu? Malzeme kalitesi hakkında fikirleriniz?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Will Graham

quote:

Arkadaşlar merhaba ,

Bende bu saate hayran kaldım. Şarjı ne kadar gidiyor? Kalp hızı ölçer ve adımsayar sizce doğru ölçüyor mu? Malzeme kalitesi hakkında fikirleriniz?

Teşekkürler
    Herşey çok güzel. Kalitesi muhteşem. Fiyatına göre çok iyi bir saat. Siyah metal olanını aldım.

Çok büyük olmasada yukarda yazdığım bir sorun var. Gearbest ile konuşuyorum belki bir çözüm söylerler
  • quote:

Herşey çok güzel. Kalitesi muhteşem. Fiyatına göre çok iyi bir saat. Siyah metal olanını aldım.

Çok büyük olmasada yukarda yazdığım bir sorun var. Gearbest ile konuşuyorum belki bir çözüm söylerler

Alıntıları Göster
    ben de 48 dolara aldım.gümüş renkli kayışlı.saat harika..ancak saati ayarlayamıyorum.bletooth bağlantısı tamam.ancak tarih ve saat güncellenmedi..ne yapmam gerekir?
    Not: Sorun çözüldü, otomatik saat senkronizasyonu yok, manuel olarak kurmak gerekiyormuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üsküdar Gerçekleri -- 22 Mayıs 2016; 21:52:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üsküdar Gerçekleri

ben de 48 dolara aldım.gümüş renkli kayışlı.saat harika..ancak saati ayarlayamıyorum.bletooth bağlantısı tamam.ancak tarih ve saat güncellenmedi..ne yapmam gerekir?
    Not: Sorun çözüldü, otomatik saat senkronizasyonu yok, manuel olarak kurmak gerekiyormuş...

Alıntıları Göster
    Bende otomatik yapıyor. Sorun yok o konuda.

Whatsup uyarılarını farkettinizmi 2 tane üst üste mesaj aldığınız zaman sadece aldığınız mesaj sayısını görebiliyorsunuz. Mesajlar gözükmüyor.

Tek sorun bu benim için.
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tijentemizlik

teşekkürler
    merhabalar saat bileğime bol geliyor ayarlıyamadım lütfen yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: denızzuyakkk

merhabalar saat bileğime bol geliyor ayarlıyamadım lütfen yardımcı olur musunuz

Alıntıları Göster
    Küçük bir iğne yardımı ile kordondaki mekanizmanın yerini değiştirebilirsin. hiç olmadı bir saatçiye uğrayın para bile alacağını düşünmüyorum.
  • quote:

Küçük bir iğne yardımı ile kordondaki mekanizmanın yerini değiştirebilirsin. hiç olmadı bir saatçiye uğrayın para bile alacağını düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    bu ürün nasıl sizce

http://www.gearbest.com/smart-watch-phone/pp_361892.html

veya bu
    http://m.gearbest.com/smart-watch-phone/pp_361894.html?wid=1

bu arada aldıgınız saat ios ile uyumlu mu ?
    http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_294090.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 21 Haziran 2016; 18:16:07 >
  • Android almadiginiz surece cogunun isletim sistemi ayni. Yukarda 3 satte oldugu gibi. Sadece sekilleri farki kaliteleri farkli Saat ios destekliyor.
  • quote:

Android almadiginiz surece cogunun isletim sistemi ayni. Yukarda 3 satte oldugu gibi. Sadece sekilleri farki kaliteleri farkli Saat ios destekliyor.

K88H ile K88S arasındakı fark ne acaba ? arada 10 dolar oynuyor. bu arada siz K88H kullanıyorsunuz sanırım.. kalitesi nasıl saatın.. cin malı dedirten cınsten dandik bişiy mi ? yoksa Gear 2 gibi eli ayağı düzgün bir saat mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 22 Haziran 2016; 8:49:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Android almadiginiz surece cogunun isletim sistemi ayni. Yukarda 3 satte oldugu gibi. Sadece sekilleri farki kaliteleri farkli Saat ios destekliyor.

K88H ile K88S arasındakı fark ne acaba ? arada 10 dolar oynuyor. bu arada siz K88H kullanıyorsunuz sanırım.. kalitesi nasıl saatın.. cin malı dedirten cınsten dandik bişiy mi ? yoksa Gear 2 gibi eli ayağı düzgün bir saat mı ?

Alıntıları Göster
    Arasındaki farkı bilmiyorum. Sadece menülerine baktım internetten aynı işletim sistemini kullanıyor.

Kalite olarak gerçekten 10 numara. Tereddüt etmeden alabilirsiniz. Ama işletim sistemi çok zayıf. Çok kullanışlı değil.
  • quote:

Arasındaki farkı bilmiyorum. Sadece menülerine baktım internetten aynı işletim sistemini kullanıyor.

Kalite olarak gerçekten 10 numara. Tereddüt etmeden alabilirsiniz. Ama işletim sistemi çok zayıf. Çok kullanışlı değil.

bunda sim kart var gibi duruyor..

işletim sisteminde benim aradıgım

yurumeyi teleofndan bagımsız olarak km olarak gostermesi.. belirli km de uyarmaları mesela 1km oldu felan gibi....
    aramaları gostersın
    msjları gostersın.
    saat görünümü çeşitli ve kaliteli olsun.
    alarm
    kronometre
    vs..vs gibi durumlar olsun
  • quote:

quote:

bunda sim kart var gibi duruyor..

işletim sisteminde benim aradıgım

yurumeyi teleofndan bagımsız olarak km olarak gostermesi.. belirli km de uyarmaları mesela 1km oldu felan gibi....
    aramaları gostersın
    msjları gostersın.
    saat görünümü çeşitli ve kaliteli olsun.
    alarm
    kronometre
    vs..vs gibi durumlar olsun

Alıntıları Göster
    Aramaları gösterir. Mesajları gösterir. Kalp atışı yürüme mesafesi vs. Uygulamaların sadece uyarılarını görebilirsin.

Whatsup mesajlarının sadece ilk mesajı görürsünüz. ar arda 2-3 tane geliyor sa sadece 2 mesaj var yada 3 mesaj var der. Tüm uyarılarda bu geçerlidir.
  • quote:

Aramaları gösterir. Mesajları gösterir. Kalp atışı yürüme mesafesi vs. Uygulamaların sadece uyarılarını görebilirsin.

Whatsup mesajlarının sadece ilk mesajı görürsünüz. ar arda 2-3 tane geliyor sa sadece 2 mesaj var yada 3 mesaj var der. Tüm uyarılarda bu geçerlidir.

peki sizce eksikleri neler cihazın? tam karar verme aşamasındayım
  • quote:

quote:

peki sizce eksikleri neler cihazın? tam karar verme aşamasındayım

Alıntıları Göster
    Aslında akıllı saatte benim istediğim mesajlarımı düzgün görebileyim arama gelirse göreyim uyarıların facebook,twitter gibi göreyim.

Bunlar çok stabil çalışmıyor saatte. Tabi bir de ikidebir bağlantısı koptuğnda deliriyorsunuz. Apple olsun Samsung olsun saatlerini inceledim. Aynısını beklemiyoruz ama en azından yaklaşsa çok iyi olacak.

Bu yüzden babama hediye ettim saati. İstediğim şekilde bir saat çıkarsa onu alma planındayım. Ama şuan apple yada samsung gibi stabil çalışan cihaz yok çinden alabileceğimiz.

No1 D5 var mesela bir ara ona yoğunlaştım. Android var uygulamalar var çok güzel. Ama herşeyi ya hat takarak yada wireless ile kullanmak zorundasın. Bluetooth ile kullanmak istiyorsan çoğu şey kısıtlanıyor gene.

Şuan için beklemedeyim. Belki bir çin markası istediklerimi yapar:)
  • quote:

Aslında akıllı saatte benim istediğim mesajlarımı düzgün görebileyim arama gelirse göreyim uyarıların facebook,twitter gibi göreyim.

Bunlar çok stabil çalışmıyor saatte. Tabi bir de ikidebir bağlantısı koptuğnda deliriyorsunuz. Apple olsun Samsung olsun saatlerini inceledim. Aynısını beklemiyoruz ama en azından yaklaşsa çok iyi olacak.

Bu yüzden babama hediye ettim saati. İstediğim şekilde bir saat çıkarsa onu alma planındayım. Ama şuan apple yada samsung gibi stabil çalışan cihaz yok çinden alabileceğimiz.

No1 D5 var mesela bir ara ona yoğunlaştım. Android var uygulamalar var çok güzel. Ama herşeyi ya hat takarak yada wireless ile kullanmak zorundasın. Bluetooth ile kullanmak istiyorsan çoğu şey kısıtlanıyor gene.

Bahsettiğin saat bu sanırım...
    http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_281720.html
  • quote:

quote:

Bahsettiğin saat bu sanırım...
    http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_281720.html

Alıntıları Göster
    Evet bu ve fiyatıda çok düşmüş. İstediğim gibi olmamasına rağmen almamak için çok zor tutuyorum kendimi:)

Wireless yada sim kart takılınca 10 numara bir android saat. Fakat yorumlardan okuduğum kadarı ile bluetooth ile kullanım çok fonsiyonel değil:(
  • quote:

Evet bu ve fiyatıda çok düşmüş. İstediğim gibi olmamasına rağmen almamak için çok zor tutuyorum kendimi:)

Wireless yada sim kart takılınca 10 numara bir android saat. Fakat yorumlardan okuduğum kadarı ile bluetooth ile kullanım çok fonsiyonel değil:(

peki bu üründeki simcard durumu nasıl olacak.. ulkemızde kullanmak ıcın ımeı kaydımı yaptırmak gerekıyor.. veya cınlı amcalarımız başka yöntem belirtiyor mu ?
  • quote:

quote:

peki bu üründeki simcard durumu nasıl olacak.. ulkemızde kullanmak ıcın ımeı kaydımı yaptırmak gerekıyor.. veya cınlı amcalarımız başka yöntem belirtiyor mu ?

Alıntıları Göster
    imei kaydı yada yazılımla çok kolay yapılabiliyormuş. Ben simkartlı istemiyorum zaten. kolumda bir sinyal cebimde bir sinyal gerek yok

tek istediğim bluetooth ile bağlanayım. Mesajmı geldi. Telefonun uygulamasındaki whatsupda göreyim o mesajı. Uyarı olarak dğeil. Mailmi aldım okuyayım. gibi gibi.

Bunda yapabileceğin en iyi şey ceptelefonundan hotspot açacaksın sürekli wireless üzerinden iyi verim alınabilir. Tek sorun şarj. Hotspot ile bluetooth arasında çok fark yoksa şarj konusunda güzel bir çözüm.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.