Şimdi Ara

Selling merchant'ta ilginç bir bug [SS]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Selling merchant'ta ilginç bir bug [SS]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    530 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Aynı oyuncunun birkaç kez daha bu tarz merchant kurduğunu görmüştüm, bu kez paylaşmak istedim.

|
    |
  • Yarbay
    2164 Mesaj
    böyle olması lazım aslında bugdan ziyade buying de 20 gb lik buying kurarken selling de neden kuramayasın saçma geliyor.
    CHD pahalıymış
    |
    |
  • Yarbay
    3209 Mesaj
    aslında normal sell merchantında buy gibi 21gbye kadar sınırı olması lazım buy 21gb iken sell neden 10gb ile kısıtlı anlıyamıorm.Resme gelince bende 3-4kez görmüştüm forumda böyle pek tekin adamlar olmadıkları kesin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    508 Mesaj
    Girakonda olsa çekerdim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    530 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Turkhes

böyle olması lazım aslında bugdan ziyade buying de 20 gb lik buying kurarken selling de neden kuramayasın saçma geliyor.
    CHD pahalıymış

Yanlızca o adam kurabiliyorsa bug'dır diye düşündüm Mantıklı tabiki, bu şekilde olması gerekli aslında, ticket mı atsak ?
    |
    |
  • Yarbay
    2164 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Restless-

quote:

Orijinalden alıntı: Turkhes

CHD pahalıymış

Yanlızca o adam kurabiliyorsa bug'dır diye düşündüm Mantıklı tabiki, bu şekilde olması gerekli aslında, ticket mı atsak ?

Türkiye gibi ya knight olay medyaya taşınana kadar önlem alan olmuyor o medyaya gelme safhasına kadarda malı götüren götürüyor dolandırılan dolandırılmış oluyor
    |
    |

• Binbaşı
    1073 Mesaj
    acaba uzerine 20gb alip chdyi cektigimiz zaman
    buy merchanttaki hack gibi para gidiyor item gelmiyormu olacak
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.