Yüzbaşı
05 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamünaleyküm arkadaşlar.. Biostar G31E-M7 anakartıma kendi bios programından online os update yaparken sistem kapandı ve artık hiç açılmıyor.. Kendi olanaklarımla yapabileceğim herhangi bir şey varmı acaba..
Arkadaşlar merhaba.. Bilgisayarım.. (Asus Aio ET2013IUTI) Celeron G550 işlemcili ve 2Gb Ddr3 lü bir donanıma sahip.. Bilgisayarın ekran kartı onbord yani intel hd grafik mevcut.. Gpu-z ve benzeri programlarda ekran kartı 64mb ta çalıştığı görünüyor.. Oysa ki intelin kendi sitesinde bu işlemcinin (Celeron G550) vram in 64-128mb ta çalıştığı yazmakta.. Bios çok basit.. Herhangi bir değişikliğe izin vermiyor.. Acaba ram artışı yapsam 4gb tek modül ramla bu vram i 128mb otamatik olarak alırmı.. Veya sürekli 128mb vram le çalışan bir işlemci mi alıp takmalıyım.. Yada bu durumun başka bir çözüm yolu varmıdır.. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim..
Merhaba arkadaşlar.. Bilgisayar ve ekran kartı işlerinden bayağı bi uzaklaştımda.. Acaba başlıktaki ekran kartı ile PES serisi oynamak mümkün mü?? Arkadaştan almayı düşünüyorum da dx shader open gl gibi özellikler vardı hatırladığım kadar.. Versiyonları yeterlimidir.. Bilgileriniz doğrultusunda almayı düşünüyorum da.. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..
arkadaşlar selemlar.. 3,5inç girişli güsel mp3 dinleyebileceğim mikro sd hafıza kart destekli 150-250tl arasında yazılımsal veya donanımsal olarak sorun cıkarmicak telefon arıyorum.. kamera var yok.. düşükmüş yüksekmiş farketmez.. tavsiyelerinizi bekliorum arkadaşlar..
selam arkadaşlar.. şuanda samsung galaxy i-7500gt kullanmaktayım.. telefon deiştirmek istiorum.. daha yüksek ramli.. bişey almak istiorum.. bütçem 500tl civarında.. araştırma yaparken motorola defy mini xt320 gördüm.. kullanan arkadaşlar veya inceleme yapan arkadaşlar.. bu telefon hakkında yorum yapabilirlermi.. tşkler..

Not: telefondan.. darbelere dayanıklılık.. msj yazımında.. internet sörfünde.. menü geçişlerinde kasmayan bi android cihaz ihtiyacım var.. 3,2mp falan ilgilendirmio.. bilginize..
arkadaşlar selam.. sistemimde daha detaylı ses alabilmek için.. kendime 2. el dahili ses kartı arıyorum.. bütçem 50-60Tl. civarında bu fiyata Creative Audigy 2 ZS ler var.. acaba bu ses kartını tavsiye edermisiniz.. yada bu fiyat aralığında hangi ses kartını tavsiiye edersiniz.. yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler..
selam arkadaşlar.. şuanda MSI 6790 ekran kartı kullanmaktayım.. kasama sığmadığından dolayı kasayı kestim.. şimdi kasa gerek soğutması gerekte artık istenileni veremediğinden dolayı yeni kasa olarak.. Dark Arena almak istiorum.. fakat ne satış sitelerinde nede kendi sitesinde desteklenen max. vga uzunluğu ilgili bi bilgi verilmemiş.. acaba kaç cm'e kadar ekran kartı desteklemekte??
selam arkadaşlar.. arkaşıma psu almak istioduk.. imkanları doğrultusunda 2 ürün arasında kaldık..

http://www.hizlial.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/high-power-hpc-600-b12s-600w-80-plus-bronz-guc-kaynagi_30.016.4516.0041.htm#tabs

http://www.hizlial.com/donanim-oem-/power-supply/akasa-essential-plus-600w-aktif-pfc-guc-kaynagi_30.016.5031.0007.htm

arkadaşlar ürünler arasında değer farkları var.. biri 12V de iyiken.. dieri 5V de ve 3,3V de iyi.. acaba hangini almalıyıs.. tşkler..

mrb arkadaşlar suanda imzadaki sistemi kullanmaktayım.. fakat standart fan sesi ve yetersizliği doğrultusunda soğutucu almaya karar verdim.. benim incelemem doğrultusunda 2 tane arasında kaldım..

Cooler Master Hyper 212 Plus Intel/Amd PWM Fanlı LGA1155 Uyumlu İşlemci Soğutucusu

Thermaltake Contac29 İntel 1366/1156/775 ve AM3/AM2/AM2 uyumlu CPU Soğutucusu

arkadaşlar 2 üründe hemen hemen aynı fiyat aralığında.. ben bunların arasında kaldım.. 90-100 tl arasında olan başka bi tavsiye de olabilir.. tşkler..
selam arkadaşlar.. abime yeni bi sistem toplicam.. en son sistemimi Phenom II lerin ilk çıktığında toplamıştım.. anliyacağınız bayağı bi uzak kaldım.. fakat yinede kendimce bi sistem yaptım.. sizce nasıl olmuş.. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

INTEL CORE I3 2100 3.1 GHZ 3MB LGA 1155 VGA ------------) 250TL

MSI P67A-C45 B3 Intel P67 DDR3 2133MHz(O.C) Core i7-i5-i3 Soket 1155 Anakart -------) 250TL

MSI R6790 AMD Radeon HD 6790 1GB 256Bit DDR5 ----------------) 285TL

GSKILL F3-17000CL9D-4GBXL RIPJAWSX DDR3-2133MHZ CL9 4GB (2X2GB) --------) 150TL

WD 500GB WD5002AALX 7200 SATA3 32 MB CAVIAR BLACK ------------) 115TL

SAMSUNG 22X DVD RW SATA SIYAH SH-222AB ----------) 40TL

Dark Arena 550W 4 x HotSwap SATA Disk Yuvalı 3 x Mavi LED Fanlı ATX Game Server Kasa DKCHARENA550AE ---------) 175TL

HP WR739AA S2231a 21.5' LCD ----------) 270TL

TOPLAM = 1535TL

Edit : başlık deiştirdi..
Hakkında
Forum İmzası:
size=2]
Caviar Black 500GB WD5001AALS
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Caviar Black 500GB WD5001AALS
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 603
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 107.939 (Bu ay: 171)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.