Şimdi Ara

Palit GTX460 Sonix Pilatinum 1Gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.. Bilgisayar ve ekran kartı işlerinden bayağı bi uzaklaştımda.. Acaba başlıktaki ekran kartı ile PES serisi oynamak mümkün mü?? Arkadaştan almayı düşünüyorum da dx shader open gl gibi özellikler vardı hatırladığım kadar.. Versiyonları yeterlimidir.. Bilgileriniz doğrultusunda almayı düşünüyorum da.. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hukumdar22 kullanıcısına yanıt
    pes halen dx9c kullanıyor, bu şekilde dvm edese 2020 yılında çıkıcak olan pes'i dahi o kart açar, oynatır v.s.
  • Hm.. Peki ikinci el olarak alıcam neticede kartı ati tarafından önereceğiniz hangi seridir.. Hatta ben sistemimi ve bütçemide yazayım.. Sanırım bu doğrultuda daha iyi olur..

Amd phanom II x4 925
    Asus m4a785td-m evo
    Patriot signature 2x2gb 1600mhz ddr3
    Tx 400w psu

Bütçemde 150-200Tl arasında..

• hd7790 veya hd6870 almaya çalışın hocam. yalnız hd6870 için sizdeki power yeterli gelirmi bilmiyorum. gerçi gtx 460 ta epey güç tüketen bir kart ve test etme ÅŸansınız varsa gtx 460 ı sisteminizde birkaç gün test edin. power yetersiz gelirse hem power ısınır hemde oyunlarda takılma olur en sonunda da sistem reset atar.

güç tüketme durumu için güncel bir oyun yüklemeniz ye oyunu 1 saat kadar sorunsuz oynamanız yeterlidir. bu esnada powerın ısı durumunu el ile kontrol etmek emin olunmasını sağlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tx400 un 12v kanalı kac watt verebiliyor. Bence en fazla tek 6 pin guc girisi olan kartlara bakın.hd7770 te dusunulebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usb2.0 -- 31 Aralık 2015; 12:14:40 >
  • hukumdar22 kullanıcısına yanıt
    çok rahat oynarsın
  • Hd7770 & Hd7790 aslında çok kafama yattı.. Hem psu masrafı yapmamak için hemde benim aradığım fiyat aralığında olduğu için.. ama performansını bilmediğim için.. Sizlerden yardım almak istedim..

• Bende gtx460 var ama 1.03 yamasiyla high ayarlarda oynarken ekran arada karariyor, internette yabanci sitelerde gtx460 icin ayni sorunla karsilasanlari gordum. Ben orta ayarda oynuyorum, bi fark goremedim yuksek ayarlarla arasinda. Oyun orijinal degil bu arada. 1.01 yamasinda herhangi bir sorun olmuyor. Bir de extreme yamasi kurulu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoBiN* -- 31 Aralık 2015; 14:43:28 >
  • 4xx serisinden uzak dur. Nvidia nın en sorunlu serisinden biri. Para verip alınmaz
  • Evet ya gtx460 almaktan vazgeçtim.. Saırım ati hd7770 alıcam.. Psu nun fotoğraflarını çektim.. Sanırım yeterli olur..
     Palit GTX460 Sonix Pilatinum 1Gb

• psu hd7770, gtx 650, hd7790, r7 260, r7 260x icin yeterli olur bu kartlar gayet güzel performans veriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.