Çavuş
02 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Asus 970 Pro Gaming Aura anakart ım var. Bilgisayarı nezaman açarsam ilk açılışta Power tuşuna bastığımda açılmıyor. Kapatıp açıyorum olmuyor. PSU şalteri kapatıp açıyorum bazen oluyor bazen olmuyor açıldıktan sonra bir sorun kalmıyor lakin nezaman kapatıp üzerinden 30 dk geçse açsam yine aynı şey oluyor. Anakartın üzerinde ne varsa sokup taktım. Ekran kartını değiştirdim yine olmadı yine olmadı sizce sorunu nedir.
Öncelikle selamlar. Benim sorunum şu SLR cihaz alıcağım limit de çok olmadığından ikinci el bakıyorum 1.000-1.500 tl civarında bir cihaz almak istiyorum.
Kulanım şeklim duvara asılı bir şekilde yada yerde bulunan halı fotoğrafları çekmek renk ve netlik önemli olduğundan böle bir şey duşundum. Canon power shot Sx 710 cihaz var ama şu anda Elinchrom set alıcahımdan bole bir şeye geçiceğim. Herkeze kolay gelsin.
Arkadaslar cok bilgim yok america dan konturatla alinan 5 ler burda calisir mi acaba bir tanidigima vermisler alsam is e yarar mi ?
Aracim 2006 model renault scenic sorunum klima durup durur iken sağ taraftan fan sol taraftan kilima serinliği vermesi bunun sebebini bilen varmi arkadaslar kolay gelsin her keze.
BF3 Origin hesabıma girdiğimde cd key daha önce kulanılmış diyor.

Pc ye format atım ama değişmedi oyunu daha önce aynı key ile indirdim.Yardımcı olursanız sevinirim..
iyi akşamlar

iphone 3g de ipod u nasıl kapat caz bir yolu varmı acaba mail ile ipod alta çalışıyo ve boşa yer kaplıyo ne yapa bilirim...
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 62
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 3.366 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.