Şimdi Ara

Navigasyon Cihazı Tavsiyeleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Otomobilimin hız göstergesi arıza yaptı. Şanzımanda yer alan bir parçadan kaynaklı işçiliği fazla bir arıza, usta 400-500TL bir masrafı var dedi. Bu arıza için yaptırmak çok gereksiz bir masraf olacak. Bu yüzden navigasyon cihazı işimi görürse, bir tane ucuz yollusundan işimi görecek bir şey almak istiyorum.

İstediğim özellikler :

- Sürekli KM sayacı
    - Başarılı hız göstergesi

Yol tarifi almak için değil belirttiğim gibi arızdan dolayı alacağım. Cihazı her defasında açmak sorun değil, yeter ki km sayacı gibi kaldığı yerden km sayabilsin.

Teşekkürler.

• http://www.darty.com.tr/e_commerce/Navigasyon/OBLIO/OBL-O-NAV-PLUS-X-5-0--p-59438-c-17.htm

Oblio Nav Plus X. Tavsiye ederim fiyatı çok düştü ben 250 TL'ye almıştım. Dijital km göstergesi,trafikte yol aldığınız süre gibi özellikler var karanlıkta ekran karanlık oluyor birden fazla temaları var oldukça kullanışlı bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

http://www.darty.com.tr/e_commerce/Navigasyon/OBLIO/OBL-O-NAV-PLUS-X-5-0--p-59438-c-17.htm

Oblio Nav Plus X. Tavsiye ederim fiyatı çok düştü ben 250 TL'ye almıştım. Dijital km göstergesi,trafikte yol aldığınız süre gibi özellikler var karanlıkta ekran karanlık oluyor birden fazla temaları var oldukça kullanışlı bir cihaz.

Fiyat harika. KM sayacını, otomobilin km sayacı gibi en başından itibaren tutuyor değil mi ? Hızı hepsi gösteriyor da en çok dikkat ettiğim konu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizimoglan -- 22 Haziran 2013; 23:01:27 >

• Aynı hız göstergesi gibi gösteriyor resim ekliyorum.
    Ortadaki hıza göre artıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Aynı hız göstergesi gibi gösteriyor resim ekliyorum.
    Ortadaki hıza göre artıyor.

Şu toplam mesafe diye yazan kısım var ya diyelim sen cihazı kapattın o sıfırlanıyor mu ? Yoksa otomobilin kendi toplam km sayacı gibi 10.000 km falan sayabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizimoglan -- 22 Haziran 2013; 23:10:51 >

• O yok galiba onun olması zor gibi çünkü km sayaçları lastiğin dönmesinden hesaplanıyor.
  • Android bir cihazınız varsa WalkMate adlı uygulama var adım ölçerek ne kadar gittiğinizi gösteriyor ama arabada işe yarar mı bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.