Şimdi Ara

Yepyeni bir XTRAP hatası , 'Sorunu çözdüm'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardır hayalini kurduğum gibi bir sistemi nihayet dün akşam itibari ile topladım ve her Knight sever gibi temiz kurulumun ardından ilk olarak KO yükledim ama o da ne oyunu açamıyorum . Aldığım hata aşağıda arkadaşlar . Daha önce başına gelen ve çözebilen varsa yardımlarınızı bekliyorum . Sistem ve diğer bilgiler de aşağıda .

C2D E6750 , NV 8800 GT , GIGABYTE P35-DS3 , 2 GB DDR2800 RAM , 2*250 SATA2 RAID 0 . Kurulumu sıfır ve tertemiz Vista SP1 RC1 üzerine yaptım ve makine de KO hariç hiçbirşey yüklü değil .

Yepyeni bir XTRAP hatası , 'Sorunu çözdüm'

***Sorunu çözdüm arkadaşlar . Vista SP1 RC1 yüzünden çalışmıyormuş . Xcrap SP1 ile uyumlu değil henüz . Benim durumumda olan arkadaşlar SP1 i kaldırarak geçici bir çözüm üretebilirler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher -- 28 Aralık 2007; 9:46:51 >

• çalışan bir program yüzünden açılmıyor.

AntiVirus Shieldi kapat.
    Msn Plus varsa sil.
  • aynı sorun bendede var oyuna giriyorum 1 saat kadar takılıyorum o hatayı veriyor arkadasım o yolu denicem olursa olur. ayrıca plus yuklu ama msn calısmıyor oyuna girerken bunu icindeki alakayı acıklarsan sevinirim tesekkurler
  • Hocam , tertemiz kurulum dedim , kız gibi Ne antivirüsü ne MSN plus 'u . Bu arada firewall ı kapama , Windows Defender ı kapama , Admin hesabı ile açma gibi şeyleri de denedim . Internet te de arattım , aynı sorunla karşılaşmış insanlar var ama kimse bir çözüm üretmemiş , bu insanlar sorunu çözdüler mi yoksa hala bekliyorlarmı o da belli değil . Önerileri bekliyorum arkadaşlar .

*8xAA 16xMSAA KO oynama fantazim suya düşmek üzere
  • ayrıca o hatayı verdikten sonra pc reset atıyor sende de oluyormu ?
  • Hayır ben oyunu açamıyorum bile , "Start" a tıkladıktan 2 saniye sonra bu hatayı veriyor ve oyundan atıyor Pre gidiyor 3 gündür..

Bu arada senin sorunun ile ilgili şöyle birşey öneriyorlar , oyuna girmeden saati 00:00 a ayarla , saat 00:55 gibi saati tekrar 00:00 'a ayarla . Oyundan atmıyormuş o zaman. Sen onu bir dene arkadaşım . Yabancı bir forumda okumuştum ,kendi derdime çare ararken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher -- 27 Aralık 2007; 16:44:41 >
  • Up , yardım lütfen..
  • Arkadaşlar sorunu çözdüm , KO ; Vista SP1 ile birlikte çalışmıyor . Bilgisayarına SP1 Beta yada RC1 kuran varsa kaldırsın sorun otomatik olarak çözülüyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.