Yüzbaşı
14 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
53 üye
Görüntülenme
Toplam: 750 (Bu ay: 20)
Gönderileri
Corsair 16GB (2x 8GB) PC2400 CL11 Vengeance Pro VenPk DDR3 DIMM RAM Memory Module - Gold

700tl

G.Skill Trident X 16 GB(2x8) 2400MHz DDR3 F3-2400C10D-16GTX Bellek

650tl

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

ROVER 420 Sİ 1994CC 136BG MOTOR PLATİN GÜMÜŞ . 1997 MODEL . 230000KM DE. BRC SIRALI SİSTEMLİ . HATASIZ

ARAÇ 1998DE İSTANBULDA UMUT OTOMOTİVDEN TARAFIMDAN SIFIR ALINDI. DAHA SONRA BİLECİGE TAYNİMDEN PLAKAYI 11 YAPTIRDIM . 230000KM DE OLDUGUNA BAKMAYIN ARAÇ SEVAMLI UZUN YOL YAPMIS YORULMAMIS BİR ARAÇTIR.

2005 DE LGP TAKTIRDIM BRC FAST SIRALI SİSTEM TAKILMISTIR. YAKITI GAYET AZDIR..

HİÇ KAZA YAPMADIM . TÜM BAKIMLARI UMUT OTOMOTİVDE PERİYODİK YAPILDI EVRAKLARI MEVCUTTUR.

KULLANIM KLAVUZLARI YEDEK ANAHTARI VS HERŞEYİ VARDIR. HATASIZ BU KADAR DİRİ BİR ARACI SIFIR ARAC ALDIGIMDAN SATIYORUM.

ARAÇ ESKİŞEHİRDE YİGENİMDEDİR. O SİZE GOSTERİR ARACI , BAKARSINIZ YARDIMCI OLUR.

HERKES BU ARACIN KONFORUNA HAYRAN KALIR..

FULL PAKETTİR. !!!

FİYAT : 9500TL

TAKAS MANTIKLI İSE DEGERLENDİRİLİR .

resim temsilidir....
ARKADAŞLAR NEC VT49 MODEL CİHAZIM AÇIYORUM 10 DK SONRA GORUNTU KAPANIYOR FANLAR ÇALISIYOR STATUS VE POWER YANIP SONUYOR SONRA KAPANIYOR.

TEKRAR AÇIYORUM ÇALISIYOR Bİ 5-10 DK SONRA YİNE AYNI.

Bİ ARKADAŞIMA VERMİŞTİM BAZEN 1 SAAT YARIM SAAT DE ÇALŞIP KAPANDIGINI SOYLEDİ.

NE YAPABİLİRİZ?
BÜTÜN HERŞEYİNİ YÜKLEDİM ANALOG DA DİJİTALDE ÇALIŞTIRAMADM NE YAPMAM GEREKİYOR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.
HİÇ KANAL BULMUYOR ANALOGDA DA ULUSAL KANALLARI BULUYOR SİYAH BEYAZ

SAYGILAR
son karar aşamasındayım arkadaşlar hepinizi dinliyorum ve

Honda CRX 91-93
HONDA EX 91-94 MODEL
HONDA civic 1.5 hb 90-93 MODEL
HONDA Accord
HONDA CİVİC Sİ 93 MODEL

BU ARAÇLAR HAKKINDA SADECE SEÇİM VE BİLDİĞİNİZ SATAN BİRİSİ KAÇA ALSAM İYİ GİBİ YORUMLAR LÜTFEN..
http://www.kont.com.tr/tr/guncelsuruculer.asp

bunlardan hangisini denesem olmadı arkadaşlar mor pcb li bir kart yardım lütfen.
ŞİMDİ SİPARİŞ VERİCEM AMA BLUE YADA BLACK HANGİSİ DAHA İYİ BİEMEDİM BİLGİSİ OLAN VAR MI
BİLGİ MEVCUT.
2+1 İÇİN 300/350
3+1 İÇİN 400/450 LİMİT ARKADAŞLAR

KOMBİLİ VE GİRİŞ HARİCİ BULABİLİRSEK LÜTFEN ULAŞIN BANA..
quote:

Do...Loop{While|Until}, Visual Basic hazır fonksiyonları ve bu fonksiyonlardan INT() fonksiyonu ve genel kullanımı hakkında kısa bilgi toplayınız. Ve Do...Loop ve INT() fonksiyonunu kullanarak, [1, 10] aralığındaki tek ve çift sayıları ayrı ayrı toplayan bir Visual Basic Programı hazırlayınız. NOT: Sayıların tek veya çift olduğunu INT() fonksiyonu yardımıyla belirlenecek

ARKADAŞLAR UNİV. DE ÖDEVİM BU HAFTA İÇİN

YARDIMCI OLABİLİR MSNZ
ARKADAŞLAR SİSTEMDE 2600+ ATHLON MOBİLE İŞLEMCİ WAR KİNGSTON HYPREX 533DDR RAM WAR. EKRAN KARTI FX5200 NESE

SİSTEMİ TETKLİORM GÖRÜNTÜ GELİO ANAKART VOLTAJI KESİO YANİ HEMEN KAPANIO AMA IŞIK HALA YANIO? TEKRAR TETKLENMIO SORA PSU YU KAPA AÇ TEKRAR AÇILIO AMA YİNE AYNI DURUM ANAKART GÖRÜNTÜ VERİO SORA ÇAT KAPANIO.

AKLINA Bİ ÇÖZM GELEN WAR MI?

4LÜ 12V GİRİŞİ HERŞEYİ KONTROL ETTM ANLAYAMADM WALLA
Hakkında
Meslek: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
İlgi Alanları: DONANIM İNCELEME VE YAYIN
Forum İmzası:
ALIŞVERİŞTE ÖNERMEDİĞİM ENGELLİ , PİSLİK KULLANICI : donanimist - Cenk Öner - Marmaris
https://www.turkchip.com/
Forum İkinci El İmzası:
ALIŞVERİŞTE ÖNERMEDİĞİM TARAFIMDAN ENGELLİ KULLANICILAR : donanimist - Cenk Öner ( insanları yalan beyanla karalayan adi bir adam) , Canadian53 ,Dopamine. (memeti) ,scorpion ,beyazbüyü26 RasH
https://www.turkchip.com/
Hakkımda:
ALIŞVERİŞTE ÖNERMEDİĞİM TARAFIMDAN ENGELLİ KULLANICILAR : donanimist - Cenk Öner ( insanları yalan beyanla karalayan adi bir adam) , Canadian53 ,Dopamine. (memeti) ,scorpion ,beyazbüyü26 RasH
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.757
İkinci El Bölümü Mesajları: 4.208
Konularının görüntülenme sayısı: 402.148 (Bu ay: 778)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 74 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.