Şimdi Ara

VAC Hatası Alıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bilgisayar win8 oyunu kurdum ilk defa hayatımda vac hatası almaya başladım. Rekabetçide en fazla 10 raund oynanıyor beni atıyor sonra vac hatasından güvenli sunuculardan atıldınız diye. Hile vs de kullanmadım bugüne kadar hiç. Nedir çözümü bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim.

• aynı sorun bendede başladı hiçbir şey yokken biranda steamdaki olaylarıda yaptim cogu hata veriyor veya olmuyor ama arada kendiliğinden düzeliyor bendede basit eğlenceye girince o sorun karşima çıkıyor
  • Sorun hiç bir şekilde düzelmedi steamı silip tekrar yükledim düzeldi arkadaşlar. Hala yaşayan varsa bu sorunu silip yüklesinler.
  • Arkadaşlar ben de vac hatası alıyorum. Her defasında 1 dosya eksik oluyor.Yüklüyorum diğer gün yine aynı hata. Windows directx yüklüyor. Lütfen yardım edin.
  • 2 yıldır oynadığım oyunda ilk defa vac hatası almaya başladım
    FPS değerlerim felç bir durumda
    Sürekli anlık ping artışlarının yeni sunucu protokellerinde olduğunu düşünüyorum

Kısacası oyun felç oyuna girmem ile çıkmam bir oluyor 40 fps ile ne dm atılıyor ne de oyun oynanıyor. Net olarak yapacağın işi .....'yım valve başka bişey demiyeceğim şu oyunun adını değiştirsinler de gelecek nesillerin Counter Strike deyince aklına bu boş beleş işe yaramaz oyun gelmesin.

Al o shadow daggerları münasip bir slotuna yerleştir gaben.
  • Beyler şimdi size bu lanet olası hatanın çözümünü söylüyorum ben denedim oldu. Öncelikle oyunu silip tekrar indirip yükleyin(Format da atabilirsiniz). Oyunu yeniden indirip yükledikten sonra steam kütüphanesinden oyunun üzerine sağ tıklayıp seçenekler deyin. Daha sonra çalıştırma seçeneklerine tıkayıp ordaki boşluğa -console yazın ve tamam deyin. İşlem bu kadar ben sorunu böyle çözdüm aynı sorunu yaşayan arkadaşların denemesini tavsiye ediyorum umarım sizinde işinize yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmnbykglu

Beyler şimdi size bu lanet olası hatanın çözümünü söylüyorum ben denedim oldu. Öncelikle oyunu silip tekrar indirip yükleyin(Format da atabilirsiniz). Oyunu yeniden indirip yükledikten sonra steam kütüphanesinden oyunun üzerine sağ tıklayıp seçenekler deyin. Daha sonra çalıştırma seçeneklerine tıkayıp ordaki boşluğa -console yazın ve tamam deyin. İşlem bu kadar ben sorunu böyle çözdüm aynı sorunu yaşayan arkadaşların denemesini tavsiye ediyorum umarım sizinde işinize yarar.

-console komutu sadece oyunun introsunu geçip hızlı açılmasını sağlar güldürdün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunun Çözümü ( Format, CS:Go Silip Farklı HDD veya SSD Kurmayı Deneyin ) Daha önce aynı sorunu bende yaşamıştım ssd kurduktan sonra hiçbir sorun yaşamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suriye

quote:

Orijinalden alıntı: osmnbykglu

Beyler şimdi size bu lanet olası hatanın çözümünü söylüyorum ben denedim oldu. Öncelikle oyunu silip tekrar indirip yükleyin(Format da atabilirsiniz). Oyunu yeniden indirip yükledikten sonra steam kütüphanesinden oyunun üzerine sağ tıklayıp seçenekler deyin. Daha sonra çalıştırma seçeneklerine tıkayıp ordaki boşluğa -console yazın ve tamam deyin. İşlem bu kadar ben sorunu böyle çözdüm aynı sorunu yaşayan arkadaşların denemesini tavsiye ediyorum umarım sizinde işinize yarar.

-console komutu sadece oyunun introsunu geçip hızlı açılmasını sağlar güldürdün

Benim sorunum böyle çözüldü deneyip sorunu çözen arkadaşlar yazarsa hep beraber güleriz

• VAC HATASI ALANLAR;https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ILZV-2837 bu linkte yazan programların hiç biri bilgisayarınızda kurulu olmasın ve orda yazan çözümlerin hepsini deneyin ben hatadan kurtuldum umarım sizde kurtulursunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.