Şimdi Ara

Yıl 2016 Manisa'ya selamlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Videoyu seyrettinizmi bilmiyorum belediyeye yoğun şikayetlerden sonra başkan altyapı çalışmalarına operasyona gitmiş. Altyapım yok diye her gün isyan edenler özellikle videoyu seyredebilir

• Atın düşeceği kadar çukur kazdilarsa herhalde Türkiye’nin internet omurgasını Manisa’dan geçirmişler. 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağolsun Turkcell o altyapı çalışması sayesinde şu an 100mbps kullanıyoruz evde.
  • firma sanki kazıp çukuru kazdığı gibi direkt olarak bırakıyormuş gibi orda çalışan emir kuluna bağırıyor adamlar kazıyor üstüne betonunu döküyor pürüzlü kalsada çukurlarını tamamıyla kapatıyor sonuçta böyle belediye başkanları olduğu sürece altyapı daha çok gelmez getirene karışıyor adam kelimeler kifayetsiz bu başkan için
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkaninn59

firma sanki kazıp çukuru kazdığı gibi direkt olarak bırakıyormuş gibi orda çalışan emir kuluna bağırıyor adamlar kazıyor üstüne betonunu döküyor pürüzlü kalsada çukurlarını tamamıyla kapatıyor sonuçta böyle belediye başkanları olduğu sürece altyapı daha çok gelmez getirene karışıyor adam kelimeler kifayetsiz bu başkan için
    haberide bu gün gördüm.

Kahramankazan Belediyesi, Türkiye'de bir ilk olan uygulamayla "internet erişim ve altyapı lisansı" aldı. Belediye, bu sayede ilçe sınırlarındaki ev ve iş yerlerine internet hizmeti sağlayacak.

Vatandaşların konfor ve refahı için belediye olarak üzerlerine ne düşerse yapmaya gayret ettiklerinin altını çizen Oğuz, şöyle konuştu:"55 bin nüfuslu sürekli gelişen, büyüyen ve önemli sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan bir ilçeyiz. İlçemizde halihazırda 8 bine yakın bireysel internet kullanıcısı mevcut, ancak altyapı yetersizliği nedeniyle internet erişimine ulaşamayan yani internet kullanmak için bekleyen çok sayıda vatandaşımız var. Biz de gelen bu talepler doğrultusunda harekete geçerek KazanBelNet'i kurduk. Şirketimiz sayesinde vatandaşlarımız hem internete bağlanırken hem de interneti kullanırken kazanmış olacak. Çünkü daha hızlı, ışık hızında interneti daha ucuz fiyata sunacağız. İlçemizdeki bu alandaki altyapı eksiklikleri nedeniyle kurduğumuz KazanBelNet ile önce ilçemizde internet erişiminin olmadığı nokta bırakmamayı hedefliyoruz. Daha sonra ise şirketimizle Ankara ve Türkiye genelinde müşterilerimizle buluşmak istiyoruz. Tüm vatandaşlarımızı KazanBelNet'e abone olmaya davet ediyorum. Desteklerinden dolayı Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız sayın Adil Karaismailoğlu'na tüm ilçe halkımız adına şükranlarımı sunuyorum."
    Başkan Serhat Oğuz, KazanBelNet'in ilk abonesi olmak için başvurusunu yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ergenekun -- 22 Mayıs 2020; 16:48:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.