H

Onbaşı
19 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
herkese selamlar 50"-52" tv alıcam tavsiyelerinizi alabilrmiyim bütçe 4000 lira birde sinema sistemi düşünüyorum avr sistem mi? yoksa hazır 5.1 sistemler mi? ses sistemi için bütçe 2000 lira cevaplar için şimdiden teşekürler
herkese selamlar amatör olarak fotoğrafçılığa başlamak istiyorum dslr fotoğraf makinası alıcam 1000 tl civarında bütçe ayırdım hangi makineleri önerir ve tavsiye edersiniz
hp pavilion dv6000 bilgisayarımın şarj adaptörü bozuldu ve bende servisten yenisini istedim yenisi geldi fakat eski adaptörümün üstünde yazan output değeri 18.5V-4.9A yeni gelen adaptörde ise bu değerler output 19V-4.7A ne olur ne olmaz diye daha şarj adaptörünü takmadım acaba bi yanlışlık mı var? taksam herhangi bi sorun olur mu? yardım
yurt dışından gelen iphone 4s sıfır kutusundan çıkardığım telefonda titreşim denilen bi olay yok ses var titreşim çalışmıyo restore yapmama rahmen hiç bi değişiklik yok 4s alıcak olan arkadaşlar bu konuya dikkat etsin.
bu titreşim olayı düzelir mi yoksa telefona servis yolu mu gözüküyo :(
arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var jailbreakli 4s restore yaptım ancak telefonu itunes bağla diyo bağlıyorum restore sekmesine seçiyorum the iphone "iphone" could not be restored . an unkunown error occured (21) hatası veriyo telefon öyle kala kaldı açılmıyo :( restore yapmıyo yardım
bu akşam ki Candan Erçetin Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi Konserine acil 2 bilet gerekli biletix te kalmamış bilet alıpta gidemeyen arkadaşlar varsa satın alabilirm
arkadaşlar kaya ramada da yemeğe çıkmak istiyoruz nasıl bi mekandır ne kadara mal olur 2 kişilik yemek?
beylikdüzünde veya büyükçekmecede kahve içmek ya da yemek için kaliteli bi mekan tavsiyeleriniz ?
herkese selamlar ıphone 3gs orjınal speck candy shell kılıf nerede bulabilirim?
arkadaşlar 2000 tl kadar oyun ve internet için laptop tavsiyelerinizi bekliyorum cvplar için şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 58
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 4.576 (Bu ay: 106)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.