Şimdi Ara

iphone 4s titreşim sorunu dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurt dışından gelen iphone 4s sıfır kutusundan çıkardığım telefonda titreşim denilen bi olay yok ses var titreşim çalışmıyo restore yapmama rahmen hiç bi değişiklik yok 4s alıcak olan arkadaşlar bu konuya dikkat etsin.
    bu titreşim olayı düzelir mi yoksa telefona servis yolu mu gözüküyo :(

• talihsizlik servis yolu gozukuyo ne yazıkki
  • böyle bi olay başka arkadaşlarında başına gelmiş olabilir çözüm yolunu bilen varsa paylaşırlarsa sevinirim
  • iPhone 4 gecen sene Mart ayinda kutudan cikardim 1 gun sonra fark ettim titresim calismiyordu genpa onarim servis yani
  • Maalesef servislik
  • biraz önce 0 4s aldım, özellikle dikkat ettim bu konuyu okuduktan sonra titreşiminde herhangi bir sorun yok

sizin sanssızlıgınız sanırım, servise gönderin garantiliyse telefonu komple değiştirirler
  • Benimde şöyle oluyor;

Titreşim butonunu acıyorum, ama Cok geç titreşime geçiyor bazen.Her zaman degil..
    Mesela simdi titreşime aldım.Ama henüz geçmedi 30 sn oldu :) ne yapmak gerek.Bu da sorunlu mü oluyor yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Benimde şöyle oluyor;

Titreşim butonunu acıyorum, ama Cok geç titreşime geçiyor bazen.Her zaman degil..
    Mesela simdi titreşime aldım.Ama henüz geçmedi 30 sn oldu :) ne yapmak gerek.Bu da sorunlu mü oluyor yani?

bu bahsedilen sorun daha farklı hiç çalışmıyor ne yaparsan yap titresim motoru arızası olarak geçiyor.
    -sizin sorununuz ise direk geçmesi lazım titreşime yazımsal sorun olabilir oda restoreden sonra belli olur.
  • Yeni cihaz daha 1 ay olmadı ama yine restore yapmayı deneyeyim o zaman ..
  • Gecmis olsun arkadaslar. Maslesef donanimdal gorunuyor sorun. Umarim duzelir sorununuz. Hakikaten bu elektronik is sans isi biraz.
  • Simdi baktım, menüden titresim seçeneklerini kurcaladigim da titresim çalışıyor.Degisik titresim modellerini denedim hepsi motoru devreye sokuyor.Hatta bunu yazarken titresim düğmesi işlevini anca yerine getirdi :) 3 dk sonra. Titreşimli moda gecti cihaz :)
  • bende de aynı sorun var iphone 4 8 gb yarın götürüp değişim talep edicem sizce kabul ederler mi telefon 1.5-2 aylık
    edit : brightstar garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since 1907 -- 18 Mart 2012; 14:31:39 >
  • Keşke aldırdığınız kişi Apple Store'dayken aleti açtırıp herşeyini kontrol ettirseydi. ben şahsen öyle yaptım. ingiltere'den aldım, kutuyu açtırdım kamera titreşim ekran ses gibi türlü şeylere baktırdım. aldıracak ya da alıcak arkadaşlara da tavsiyem böyle yapsınlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.