Yüzbaşı
24 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar;

İkinci el mi olsun? Elektrikli mi olsun derken sonunda kararımı verdim ve Sıfır Nitro RC almaya karar verdim. Ramazan bayramından sonra Ekim 15 gibi alacam işallah. Şimdiden internette bulduğum tüm kaynakları okuyarak RC hakkında bilgilenmeye başladım. Önereceğiniz RC modeli varmı? en fazla 500-600 verebilirim. Tecrübeli arkadaşlarımın fikirlerini bekliyorum. Mümkünse linkte olursa çok memnun olurum. Aracı aldığımda ön incelemesini ve fotoğraflarını buraya ekleyeceğim. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Çok uçuk ve pahalı olmayan, başlangıç için RC Nitrolu araç alınacaktır. İlgilenen arkadaşlar mutlaka resim ve fiyatıyla beraber özel mesaj atabilirler. Profesyonel elektrikli modellerde olabilir. Ciddi bir alıcıyım. Mesajlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...
satılmıştır teşekkürler
Tüm oyuncuları 50 üstü olan LvL4 guildimize lvl30 üstü yeni arkadaşlar arıyoruz. Tek şartımız bunun bir oyun olduğunu bilmek ve eğlenmek....

Guildimize katılmak isteyen arkadaşlar oyun içerisinde ATeS ve TryAgaiN 'e PM yoluyla ulaşabilir veya bizi etrafta thieflik yaparken bulabilirsiniz...
Yeni kurulan Clanımıza 60+ alınacaktır. 20k NP şart. Bütün DH ailesini beklerim... Herzaman b1 deyim oyun içinde bana PM atabilirsiniz veya burda PM atıp gireceğiniz serverı ve saati yazarsanız gelebilirim. Şu an 2 kişi Grade 4 üz.
İyi günler arkadaşlar... Notebook soğutucumun fanlarının dişleri kırıldı. Bana Muadil veya aynı fanlardan lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.

DC 5V 0.21A BRUSHLESS FAN

SLIM oluyor galiba ince bir fan
Arkadaşlar Beramusta yeni bir clan oluşumuna girişiyoruz. NP si yüksek olupta clana girmek isteyen veya en azından ben pelerin alıncaya kadar 3-4 gün clanda kalabilecek arkadaşlar arıyorum.

Eğer beramusta oynuyorsanız, ORC sanız ve bana yarım etmek isterseniz bilgilerim aşağıda yazılı, genellikle 1. serverda olurum.

Nick: by_by
Clan: NeverLanD
Np: 30000
LvL: 63
Job: Shadow Knight
Benim 1 aydır şifrem gelmiyordu. Heryere mail atmama rağmen ne önemsiz posta kutusunda nede mailin hiçbir yerine mail gelmedi. 1 ay geçtikten sonra aklıma bişey geldi ve denedim. 4 gün sonra şifre mailim geldi Hemen donanimhaber ailemdeki diğer dostlarımla paylaşayım dedim. Çözüm şu...

Önce mailimize girip seçenekler i seçiyoruz...

Daha sonra Önemsiz E-Posta Korumasını seçiyoruz...

Güvenilirler Listesi ne tıklıyoruz...

Bir adres veya alan adı yazın denen yere;

@knightonlineworld.com ve info@knightonlineworld.com yazıp ekliyoruz....

http://www.knightonlineworld.com a girip Forgot Password butonunu seçiyoruz...

Please Click Here yazan yere tıklıyoruz...

Çıkan formu doldurup gönderdiğinizde 3-4 gün içinde yeni şifreniz adresinize gelmektedir...

Umarım şifresi hala gelmeyen arkadaşlara çözüm olur.
Arkadaşlar telefon alacam fakat karar veremedim hangisini alsam diye, siz olsanız hangisini seçerdiniz?

SonyEricsson K750i
Nokia 6680
Nokia 6630
Samsung D600
Arkadaşlar Php-nuke ile kendimce bir site yaptım. Hosting firmam mysql desteği vermiyor ama PHP desteği veriyor. Sitemi bu host a kurabilirmiyim? Yoksa yeni bir hosting mi almam lazım? Eğer kurulabilirsem nasıl kurulacağını, kurulamazsa hosting alabileceğim güzel bir adresi yazarsanız sevinirim. Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:

The Soul Of BMW.
oguzates, Acer Aspire 5920 derneği üyesidir.
ACER 5920 (T9300) - 3 GB RAM - 8600 GT 512 MB
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 404
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 31.655 (Bu ay: 222)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.