O

Çavuş
24 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Fanlarda 7015 Rulman Hidrolik Rulman nedir?

SGH-M620 cep telefonuna 2019 Tarihini kaydetemiyorum. 2016 ya kadar kaydediliyor. 2019 yapınca kaydet dediğimde geçersiz tarih diyor.
Bilgilerinizi rica ederim.
WİNDOVS 7 32 bit işletim sistemi kurulu olan masaüstü bilgisayarıma M4A88TD-M ASUS ANAKART taktım işlemcisi üzerinde 4GB ram var ekran kartı ASUS EAH4650 (128Bit) 1GB. sorunum pc açılıyor bios ekranına giremiyorum seçenekler sayfasında takılıyor. kablosuz maus ve klavye çalışmıyor. biosa girip cd ile aç önceliği veremediğimden formatta atamıyorum. sorunum için yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar Tunçmatik Lite 650 VA UPS KGK mın aküsünü değiştireceğim. Ters çevirip alttan 4 vidayı söküyorum. fakat kapak yarım açılıyor altta plastik kapak tırnaklı tırnakları nasıl kurtarabilirim biraz kapağı zorladım kırarım diye vazgeçtim. bu Kesintisiz güç kaynağının kasasını sökmeme yardım etmenizi bekliyorum saygılar selamlar...
 Tunçmatik Lite 650 VA Akü değiştirmek. yardım
LG 47LA740 S-ZB TV ye usb den webcam takmak istiyorum nasıl çalıştırabilirim.
quote:

Orijinalden alıntı: realinferno

Arkadaşlar ben kullanıyorum. Root gerektirmeyen çift sim kartlı telefonlarda bile çalışan ses kaydedici bir program var. Buyrun burdan bir deneyin isterseniz.http://www.cepkral.com/genel/rec-telefon-gorusme-kaydedici-programi-6121.html

İsterseniz görüşmeleri şifreliyorsunuz ve şifre girmeden açamıyorsunuz. Ayrıca istediğiniz zamanı ayarlıyorsunuz ve güvenlik kamerası gibi mesela 30 günden sonraki kayıtları otomatik olarak siliyor. İstediğiniz kaydı işaretliyorsunuz ve hiç silmiyor.

öncelikle teşekkürler denedim çok güzel bir program. REC –Telefon Görüşme Kaydedici Programı kayıt ettiği ses dosyalarını CallRecorder klasöründen silebiliyor yada başka bir yere alabiliyoruz.
kayıt ettiği telefon numaralarından silmek istediklerimizide kayıt numarasının önündeki resim çerçevesine basıyoruz silme seçeneği üst araç çubuğunda geliyor oradan silebiliyoruz.
quote:

Arkadaşlar ben kullanıyorum. Root gerektirmeyen çift sim kartlı telefonlarda bile çalışan ses kaydedici bir program var. Buyrun burdan bir deneyin isterseniz.http://www.cepkral.com/genel/rec-telefon-gorusme-kaydedici-programi-6121.html

İsterseniz görüşmeleri şifreliyorsunuz ve şifre girmeden açamıyorsunuz. Ayrıca istediğiniz zamanı ayarlıyorsunuz ve güvenlik kamerası gibi mesela 30 günden sonraki kayıtları otomatik olarak siliyor. İstediğiniz kaydı işaretliyorsunuz ve hiç silmiyor.

öncelikle teşekkürler denedim çok güzel bir program. REC - Telefon Görüşme Kaydedici Programı kayıt ettiği ses dosyalarını CallRecorder klasöründen silebiliyor yada başka bir yere alabiliyoruz.
kayıt ettiği telefon numaralarından silmek istediklerimizide kayıt numarasının önündeki resim çerçevesine basıyoruz silme seçeneği üst araç çubuğunda geliyor oradan silebiliyoruz.
quote:

öncelikle teşekkürler denedim çok güzel bir program. kayıt ettiği ses dosyalarını CallRecorder klasöründen silebiliyor yada başka bir yere alabiliyoruz.
LG 47LA740S TV mi
HP MİNİ NETBOOK CQ10-500ST BAĞLAMAK istiyorum bir türlü olmuyor. Aynı modem üzerinden kablosuz olarak internete bağlanıyorum. Smart shareyi çalıştıramadım. tv netbook u görmüyor, netbook ta tv yi görmüyor. Bana bunu sırasıyla analatacak bilgi paylaşımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
candogan62 Ustam aşağıdaki listedeki BOSCH ürünlerini almayı düşünüyorum buzdolabı konusunda marka tavsiyelerinizi bekliyorum sizin değerlendirmenizi önemsiyorum yardımcı olursanız sevinirim. forumdaki arkadaşlarında fikirlerini bekliyorum. kolaylıklar dilerim.

1-Bulaşık Makinesi SMU 63L05 TR

2-Davlumbaz DWW 06W850

3-İndiksiyonlu ocak (Ankastre) PIE 611B18E

4-Fırın (Ankastre) HBN 539E1T

5-Çamaşır Makinesi WAQ 20480 TR VEYA WAQ 24481 T

6-Çamaşır Kurutma Makinesi WTY 86800 TR VEYA WTY 86810 TR
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 119
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 7.759 (Bu ay: 25)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.