C

Teğmen
06 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 1)
Gönderileri
merheba. 3 hafta once durup geri vitese taktıgımda bir bayana çarpıp yere düşmesi sonucu kolu kırılan bır teyzeyi ambuansı arayıp en yakın özel ersoy sağlık kurmuna goturduk. ilk acil oalrak trafik kazası tutanaga gecildi. tedavisi yapıldı ve kolunda kırık oldugu 4 haftalık iyileşme suradci oldugu belirtilip o gun aksamına taburcu edıldı. buraya kadar hersey guzel ve cıkarken herhangı bır ucret rontgen vs emar için para talep edilmedi. ancak ertesi hafta muaynelerde her seans bası 70 tl ve 15 seansa kadar fizik tedavı vs icin ucretler talep edılmeye baslandı. bende sıgorta sırketımı generalli sigortayı aradıgımda trafik kazası saglık gıderlerını talep ettim. 2011 de cıkan 2918 sayılı trafşik kanunun 59.maddesı degısmesıyle artık sıgorta sırketlerının tedavılere odeme yapmadıgını sgk dırek kendı odedıgını belirtti. sgk yı aradıgımdada ıilk acil tedavı ucretı dısında ıkıncıl tedavi ucretlerını odemedıklerını bıldırdıler. iyide teyzeyı 4 hafta hastanedemı taburcu etmeden tutacaktık. ıyılesınceye kadar eskı halıne gelınceye kadarkı tedavı ucretlerını karsılaması gerekmezmı?
burdan sıgortacı arkadaslara ve konudan anlıyan basına gelen arkadaslara soruyorum. trafık sıgortası adı altında tonlarda para alınıuyor temınatlar yazılıyor ama ıs ıcrata gelınce ne generallli sıgorta nede sgk doyurucu bır cevap vermıyor. suan ıcın cebıımden seanslar dahil 1000 tl cıktı. dahada ne oalcakgı mechul. olakı amelıyatta denırse ne yapacagız. ceptenmı odeyecegız bu gıderlerı?
merheba. 3 hafta once durup geri vitese taktıgımda bir bayana çarpıp yere düşmesi sonucu kolu kırılan bır teyzeyi ambuansı arayıp en yakın özel ersoy sağlık kurmuna goturduk. ilk acil oalrak trafik kazası tutanaga gecildi. tedavisi yapıldı ve kolunda kırık oldugu 4 haftalık iyileşme suradci oldugu belirtilip o gun aksamına taburcu edıldı. buraya kadar hersey guzel ve cıkarken herhangı bır ucret rontgen vs emar için para talep edilmedi. ancak ertesi hafta muaynelerde her seans bası 70 tl ve 15 seansa kadar fizik tedavı vs icin ucretler talep edılmeye baslandı. bende sıgorta sırketımı generalli sigortayı aradıgımda trafik kazası saglık gıderlerını talep ettim. 2011 de cıkan 2918 sayılı trafşik kanunun 59.maddesı degısmesıyle artık sıgorta sırketlerının tedavılere odeme yapmadıgını sgk dırek kendı odedıgını belirtti. sgk yı aradıgımdada ıilk acil tedavı ucretı dısında ıkıncıl tedavi ucretlerını odemedıklerını bıldırdıler. iyide teyzeyı 4 hafta hastanedemı taburcu etmeden tutacaktık. ıyılesınceye kadar eskı halıne gelınceye kadarkı tedavı ucretlerını karsılaması gerekmezmı?
burdan sıgortacı arkadaslara ve konudan anlıyan basına gelen arkadaslara soruyorum. trafık sıgortası adı altında tonlarda para alınıuyor temınatlar yazılıyor ama ıs ıcrata gelınce ne generallli sıgorta nede sgk doyurucu bır cevap vermıyor. suan ıcın cebıımden seanslar dahil 1000 tl cıktı. dahada ne oalcakgı mechul. olakı amelıyatta denırse ne yapacagız. ceptenmı odeyecegız bu gıderlerı?
tekrar merhaba arçeliğin kayıp ceosu bu avonex pen interferon iğneyi aşıyı kullanalı 4 ay oldu ve oluşan etkileri paylaşmak istedim. açıkcası ilaca başlamadan önce eşim az zorlansada gayet rahat dışarı çıkıp dolaşabiliyor ev işlerini kendi yapabiliyor temizlik yemek vs. şuan inanın iğneden sonra bırakın dışarıyı tuvalete bile zor gider hale geldi. bu bu ilacı kullanan yada başlayacak olanların moralini bozmasın tabi kişiden kişye değişir bizde böyle oldu. 35 yıldır hiç erken adet kanaması görmemiş eşim erken adet olmaya başladı 1 hafta önce gibi.yane tkisidir tabi ilk haftalar cok zor oldu ateş başarısı suan o etkiler gitti ancak bu seferde iyice güç kaybı yürüyemez oldu ilacı öğreten hemşireyle konuştuk bu ilacı böyle etkiler yapmıyor bakalarında diyor sizinki ms dendir deyip geçiştirdi.iğneden sonra aniden ms mi belirdiki mstendir doktor önce 1 ay sonra 3 aylık iğne verdi 2 iğnesi kaldı bitirip konuşacağiz. bilemiyorum çok üzgünüm.inanın. Alllah bu hastalığı olanların yardımcısı olsun.amin
bilgisarımdan yazıcıya ağ üzerinden pdf, word, excell vs..Dosyaları yazdırabiliyorum . fakat autocad 2010 DAki projeyi yazıcıdan çıkış alamıyorum.
yazıcı TİPİ EPSON AL-MX14NF AĞ ÜZERİNDEN Bİ TÜRLÜ AUTOCADDE GORMUYOR HATA VeRIYOR.

İŞLETİM SİSTEMİM WİNDOWS 7 ULTİMATE 32 BİT
AUTOCAD VERSİYON 2010
YAZICIM İŞ YERİNDEKİ AĞA BAĞLI AL-MX14NF
MERHABA SAYIN FORUM UYELERI. ARNIZDA SU DERDIME BIR COZUM VEYA BILGI VEREBILECEK BIR ARKDAS VARSA BENI COK RAHATLATACAK INANIN. GECENLERDE SAHIBINDEN COM SITESINEDEN FIAT SIENA 2000 MODEL FABRIKADAN TUPLU BIR ARAC ALMAYA KARAR VERDIM. ADAMLA HATTA ANLASTIK KAPORA BILE VERDIM. ARACI INCELERKEN RUHSATTA YAZAN SASI VE MOTOR NOLARINI ARACLA KONTROL EDEYIM. DEDIM. ŞASİ NOSUNDA PROBLEM OLMAZKEN MOTOR NOSUNUN (FIAT MARKA ARACLARDA KUCUK BIR CENTIKTE YAZIYOR) RUHSATTA YAZANLA UYMNADIGINI FARKLI BIR NO OLDUGUNU GORDUM.A CABA BU BANA NE GIBI BIR SORUN YAPAR. BU ARACIN MUAYNESIDE YOK.A DAM EN SON 2007 DE YAPTIRMIS. ACABA GECIREMEZMIYIM SORUN OLRUMU INANIN CEBVAP BEKLIYORUM TESEKKURLER
2002 MODEL BIR TANE DIZEL 1.9D BULDUM. ARACIN FIYATI 10000 TL. KMSİ 85000 DIYOR AMA 185000 NORMAL DUSURULMUS KILOMETRESİ. ARAC EPEY TEMIZ. ONCAMDA BIR TEK HAFF CATLAK VAR ARTI KLIMA GAZI BITMIS. OKADAR. BU RACI KULLANNALARDAN YORUM BEKLIYORUM. NASILDIR BU ARACLAR YAKITY TUKETIMI OZELLIKLE. ARTI VERGISI 510 YILLIK DENDI. KASKO DEGERINDEN DOLAYI. YORUM BEKLIYORUM
İNTEL CORE 2 QUAD 6600 2.40 GHZ

ASUS NVİDİA 8600 512 MB

KİNGSTON (1X1) 2 GB RAM

160 GB HDD

ASUS ANAKART

DVD+RW 20X

AOPEN 300 W KASA

17 HUNDAİ MULTİMEDİA MONİTÖR MİCROSOFT KLAVYE MAUS

TOPLAM FİYAT 750 TL.
NASILDIR???
ARKADAŞLAR BİLGİSAYARIMA FORMAT ATIP XP NIN ORJINAL CDSINDEN PROGRAMI YUKLEDIM. SUAN WINDOWS ETKINLESTIRMESINE 27 GUN KALDI DIYOR. INTERNETTEN ARASTIRMDIM NE YAPTIYSAM DAHA COZEMEDIM BU PROGRAMI NNS GENİUS PROGRAMI GIBI. BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABILECEK BIR ARKADAS VARMI ACABA?? LTF YARDIM:::
Intel P4 QuadCore Q8200 2.33 Ghz 4 MB işlemci
Asus P5KPL-SE Anakart
Veritech 2 GB 800 Mhz DDR2 Ram
500 GB 7200 Rpm 16 Mb Cache HDD
Samsung 19" LCD Geniş Ekran monitör
Siyah P4 Kasa
DVD-RW 22X
1 GB Geaforce 9400 GT PCI-Express DDR2
Kablosuz Klavye Mouse Hoparlör
Intel P4 QuadCore Q8200 2.33 Ghz 4 MB işlemci
Asus P5KPL-SE Anakart
Veritech 2 GB 800 Mhz DDR2 Ram
500 GB 7200 Rpm 16 Mb Cache HDD
Samsung 19" LCD Geniş Ekran monitör
Siyah P4 Kasa
DVD-RW 22X
1 GB Geaforce 9400 GT PCI-Express DDR2
Kablosuz Klavye Mouse Hoparlör
Hakkında
Meslek: makine mühendisi
Forum İmzası:
2013 Renault Fluence Touch 1.5 Dci Edc Şanzuman
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 241
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 28.496 (Bu ay: 774)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.