Şimdi Ara

K850i en iyi cam driver ve akustik?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En güncel ve en iyi ses ve kamera sürücüsü sizce hangileridir arkadaşlar?

Saygı ve sevgilerimle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 24 Temmuz 2011; 16:19:22 >

• Tolyo'nun mixi vardı en iyilerdendir o mix akustik olarak. Cam driver olarakta witchking experience 8.0 vardı sanırım en son.
  • İnternette bir kaç bir şey buldum ama telefona düzgün yüklendiğinden nasıl emin olabilirim?

Bir de bataryayı çıkarmayı beceremedim, ilk defa bir telefonun bataryasını çıkaramadım. Bataryayı çıkarmanın yolu nedir acaba?

Teşekkürler...
  • Alt kapağı açabildiysen orda turuncu bi tırnak tutuyor bataryayı. O tırnağı tırnağınla hareket ettir batarya kendiliğinden gelir.
    sağ*sol sol * sol * ile servis menüsüne girince yazılım bilgisinden kamera yazılımına bak hangi versiyon olduğu yazıyor orada. Senin attığın cam driver'ın versiyonu neyse o olması gerekir eğer değilse atılmamıştır. Akustiği de kulaklıkla ve ya hoparlörden deneyerek farkedebilirsin.
  • Öncelikle çok teşekkür ederim. O tırnağı oynattırıyorum ama batarya gelmiyor, kırılcak diye korkuyorum.
  •  K850i en iyi cam driver ve akustik?

Burdaki gibi yap tırnağı kendine doğru değil kenara doğru oynatmaya çalış.
  • En iyi cam driver Anouk
  • Üst konuda istediğin herşey mevcut.
  • Sağolun arkadaşlar yardımlarınız için.

@ Woody61

Dün bataryayı çıkaramamamın sebebi pilin şişik oluşundanmış. Sonradadan farkettim ve gittim değiştirdim bataryayı. Şuanda problem yok ancak bir sorum daha olacak. Telefonun dokunmatik tuşları normalde gayet sorunsuz çalışırken, telefonu şarja taktığımda performansı ve hassasiyeti azalıyor. USB kablo takılıyken herhangi bir problem yok. Bu normal mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 25 Temmuz 2011; 19:35:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.