Şimdi Ara

K850i en iyi cam driver ve akustik?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Thranduil (4 mesaj) Castiel* (3 mesaj) yunuss.10 (1 mesaj) farukkk (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Sony >> K850i en iyi cam driver ve akustik?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11773 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    En güncel ve en iyi ses ve kamera sürücüsü sizce hangileridir arkadaşlar?

Saygı ve sevgilerimle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thranduil -- 24 Temmuz 2011; 16:19:22 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Tolyo'nun mixi vardı en iyilerdendir o mix akustik olarak. Cam driver olarakta witchking experience 8.0 vardı sanırım en son.
    |
    |
  • Yarbay
    11773 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İnternette bir kaç bir şey buldum ama telefona düzgün yüklendiğinden nasıl emin olabilirim?

Bir de bataryayı çıkarmayı beceremedim, ilk defa bir telefonun bataryasını çıkaramadım. Bataryayı çıkarmanın yolu nedir acaba?

Teşekkürler...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Alt kapağı açabildiysen orda turuncu bi tırnak tutuyor bataryayı. O tırnağı tırnağınla hareket ettir batarya kendiliğinden gelir.
    sağ*sol sol * sol * ile servis menüsüne girince yazılım bilgisinden kamera yazılımına bak hangi versiyon olduğu yazıyor orada. Senin attığın cam driver'ın versiyonu neyse o olması gerekir eğer değilse atılmamıştır. Akustiği de kulaklıkla ve ya hoparlörden deneyerek farkedebilirsin.
    |
    |
  • Yarbay
    11773 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Öncelikle çok teşekkür ederim. O tırnağı oynattırıyorum ama batarya gelmiyor, kırılcak diye korkuyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj

Burdaki gibi yap tırnağı kendine doğru değil kenara doğru oynatmaya çalış.
    |
    |
  • Yarbay
    11010 Mesaj
    En iyi cam driver Anouk
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    14777 Mesaj
    Üst konuda istediğin herşey mevcut.
    |
    |
  • Yarbay
    11773 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sağolun arkadaşlar yardımlarınız için.

@ Woody61

Dün bataryayı çıkaramamamın sebebi pilin şişik oluşundanmış. Sonradadan farkettim ve gittim değiştirdim bataryayı. Şuanda problem yok ancak bir sorum daha olacak. Telefonun dokunmatik tuşları normalde gayet sorunsuz çalışırken, telefonu şarja taktığımda performansı ve hassasiyeti azalıyor. USB kablo takılıyken herhangi bir problem yok. Bu normal mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thranduil -- 25 Temmuz 2011; 19:35:00 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.