K

Çavuş
02 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
3 kat aşağıdan iyi sinyal alabilecek (internet hızında yavaşlama yapmayacak) bir router tavsiye edebilir misiniz?

Not: 5. kattaki yan komşudan router ile alınan(ve şu anda kullanılan) internet yine 2. kattaki routera ulaştırılmak istenmektedir(2. kat ve 1. kattaki komşular kullanacaktır). Daha iyi çözüm önerisi olan varsa onu da dinleyebilirim :)
Alanya veya yakın yerlerde(hava alanı-alanya arası olabilir) çocuk aktivitesi, eğlencesi vs. bol olan her şey dahil konseptinde bir otel tavsiye edebilecek olan var mı? Çok aşırı lüks olmamak kaydıyla :) Ortalama herşey dahiller içinden. Ama önemli olan çocuk için çok özelliğinin olması. Şimdiden teşekkürler.
24-30 Ocak arasında Amsterdam'dan başlayan 6 günlük bir tatil düşünüyoruz. Nerelere, nasıl gidilir? Nerede kalınır gibi önerilerde bulunabilecek olan varsa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

Not: Belçika, Lüksemburg, Fransa ve Almanya sanırım en yakın ve uygun olabilecek yerler. Süre kısa olduğu için en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz.
300-400 TL arasına alınabilecek android bir telefon tavsiyesi istiyorum :) 450 de olur kampanyalarla ucuza alırız :)
Hepsiburada'dan 500 TL'ye aldım. Piyasaya göre fiyatı uygun. Acaba iyi mi yaptım kötü mü yaptım :)
Android'li Samsung i5700 mü almalıydım diye soruyorum kendi kendime :) Bu tür telefonlara pek merakım olmasada artık "eski" telefon miladını doldurduğu için alıyorum. Almışkende bir işe yarasın bari :) O yüzden kararsız kaldım.

Fiyatları aynı. Özellikleri birbirine yakın. İşletim sistemi en büyük fark. Hiçte kullanmadığım için ikisini de sadece okuduklarım ve F/P yönünden karar verdim. Sizlerin de düşüncesini öğrenmek isterim.
Daha önceden 444'lü numaraların başına 0212 gibi alan kodu ekleyerek telefon kullanıcıları diledikleri müşteri hizmetlerini kendi tarifeleri üzerinden ücretsiz olarak arayıp haklarını arayabiliyorlardı. Şu anda engellenmiş görünüyor. Bunun hangi gerekçelerle ve ne zaman başlatıldı? Artık kimse hakkını aramak için müşteri hizmetleri aramasın diye mi böyle bir uygulama yapılıyor? Örneğin bir bankanın müşteri hizmetlerini aradığınızda 3-15 dakika sürebiliyor bu görüşmeler. İnsanları yıldırarak ve engelleyerek mi para kazanacaklar? Bu uygulama artık tepkisiz kalmamalıdır. Özellikle sikayetvar.com sitesine veya Türkcell'in (Avea-Vodafone) kendi sitesine bir yazı yazarak tepkinizi dile getirebilirsiniz. 444'lü numaralara 0212 koydurtmadan aratmak demek kimse hakkını aramasın demektir. Hakkımız yeniyor o kadar uğraşıp çabalayıp alıyoruz artık onu da ücretli yaparak kimse hakkını aramasın diyorlar. YETER ARTIK!
Vestel Hera 7007 Eco Wash 7: 780 TL


Beko D3 3001 S 3 : 930 TLBu iki üründen hangisini tavsiye edersiniz? Veya bu fiyatlar civarında daha iyi özellikleri olan tavsiye edebileceği bir bulaşık makinesi var mı? Kararsız kaldım. Vestel hepsiburada.com fırsatlarında indirimlidir.
45 dairelik bir apartmana 2*24 lük 2 adet switch kullanarak ağ kurup internet kullanmayı düşünüyoruz (tamamen yasal). Bunun için en uygun ve ucuz switch tavsiyesi istiyorum. Tabi ucuz diye de sürekli sorun çıkaracak bir şey olmasın. Bir de bazı switch lerde 2*1000 lik 2 adet giriş var ki fiyat 2 katına çıkıyor. Bu girişler tam olarak ne işe yarıyor? Kablolama tamamlandı sayılır iş swichleri almaya kaldı. Teşekkürler şimdiden.
Bir site varsiteye girerken hangi dosyayı açmak istesem ilk seferinde şifre soruyor. Plesk panelden de bir şey yapmadım. Plesk panelin son sürümünü kullanmaktayım. Report dediğimde
Access to system Login Disabled
yazısını görüyorum. Ben nereye şifre koydum ki :) FTP kullanıcı adı ve şifresini girince açılıyor. Bu şifre ile girme işini nereden kaldırabilirim bilgisi olan var mı? Çok önceleri bunu yapmıştım C Panel de. Ama Pleskte nasıl yaptım bilmiyorum. Nasıl kapatırım onu da bilmiyorum :)
Hakkında
Konum: Trabzon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Mesaj Sayısı: 91
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 241
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 20.910 (Bu ay: 128)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.