Şimdi Ara

Vestel Hera 7007 Eco Wash 7 vs Beko D3 3001 S3 Bulaşık Makineleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Beko D3 3001 S 3 : 930 TL

Bu iki üründen hangisini tavsiye edersiniz? Veya bu fiyatlar civarında daha iyi özellikleri olan tavsiye edebileceği bir bulaşık makinesi var mı? Kararsız kaldım. Vestel hepsiburada.com fırsatlarında indirimlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kopete -- 2 Şubat 2011; 18:35:26 >

• Size ortalama olarak bu bütçeyle Profilo BM6224 modelini öneririm. 2 modelle aynı fiyattadır. Donanım, dayanıklılık, kalite, görünüm, sepet kullanışlılığı, yıkama kalitesi, sessizlik, düşük tüketim, sensör, ekran vs yönleriyle iki modele göre çok daha üstündür. 900-950TL arasına bulmanız mümkün. Daha ucuzu olsun derseniz BM4223 olabilir. 6224 için verilecek farka değer.
  • Teşekkür ederim. 6224 tavsiyenizi dikkate alacağım. Başka konularda 6284 tavsiye ettiğinizi de gördüm. Bu iki modelden hangisini alırsınız siz olasınız? İlla bu iki model olmak zorunda da değil. Siz kendinize şu anda ne alırsınız :)
  • İki model arasında sadece renk farkı var. Biri beyaz, diğeri inox.

Ben şu an bulaşık makinesi alsam Bosch SMS58M88EU veya beyaz versiyonu olan SMS58M82EU modelini tercih ederdim.
  • Teşekkür ederim. Bende bahsettiğiniz modelleri beğendim. Fiyat araştırması yapıyorum. 1177 TL'ye bulabildim. Daha uygun fiyata bulursam alacağım :)
  • Düşündüm düşündüm en sonunda BM6284e karar verdim daha uygun fiyata bulamayınca :) 12 taksit ile 1000 TL'ye buldum onu da. Bakalım 3 gün daha bekleyeceğim umarım bir kampanya olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopete

Düşündüm düşündüm en sonunda BM6284e karar verdim daha uygun fiyata bulamayınca :) 12 taksit ile 1000 TL'ye buldum onu da. Bakalım 3 gün daha bekleyeceğim umarım bir kampanya olur :)

Bosch SMS58M88EU bulaşık makinesini eğer peşin alacaksanız, ben en düşük fiyatı bosch bayisinde 1100 tl ye bulabildim iyi bi pazarlıkla belki biraz daha düşürebilirsiniz.
  • Orijinalden alıntı: strangelet

Bosch SMS58M88EU bulaşık makinesini eğer peşin alacaksanız, ben en düşük fiyatı bosch bayisinde 1100 tl ye bulabildim iyi bi pazarlıkla belki biraz daha düşürebilirsiniz.

Nakit değil taksitli alacağım :) Güzel makine ama... :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.