M

Er
09 Ekim 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 348 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Aşıdan sonra beyin bulanıklığı yaşamaya başladım ama hala geçmedi yardımcı olabilir misiniz? Bu aşının etkileri bende hala gitmedi. Beyin bulanıklığı yaşıyorum geçmedi hala. Aşı olalı 7 aya yakın süre oldu ama şu 4 haftadır durgunluk dahada arttı. Nedensizce beynim dahada durgunlaştı. Şu 4 haftadır nedensizce dahada arttı. Beynim birşeyi okumuyor algılamıyor. Okumuyor derken bir yazı okudum diyelim beynim onu algılamıyor öylesine okuyormuş gibi oluyor. Sanki beynimin algı damarları tıkanmış.. Beynim algılamasını yitirmiş gibi. Dahiliyeye gittiim. Değerlerim düşük değil dedi ona rağmen beyin bulanıklığı yaşıyorum.. bu durum Çok kötü bir durum sanki kafamın içinde beyin yokmuş gibi. Otoimmun ensefalit (bağışıklığın beyine saldırması) ten şüphe ediyorum olabilir mi beynimde aşırı bulanıklık var çok ileri derecede. Sakın aksi şeyler yazmayın kötü durumdayım bunu bir ben birde rabbim biliyor.
Cumartesi günü saat 13 de eeg yapacağım saat kaç gibi sonuç çıkar?
İşe yarayan ama.
Otoimmun bir durum yaşıyorum sanırım buna bağlı olarak beyin sisi yaşıyorum.
Aşıdan sonra beyin sisi yaşamaya başladım ama hala geçmedi yardımcı olabilir misiniz? Bu aşının etkileri bende hala gitmedi. Beyin sisi yaşıyorum geçmedi hala. Aşı olalı 4 aya yakın süre oldu ama şu 4 haftadır durgunluk dahada arttı. Bu aşının vücuda etkisi geçmedi mi hala anlamadım. Nedensizce beynim durgunlaştı. Şu 4 haftadır nedensizce dahada arttı. Beynim birşeyi okumuyor algılamıyor. Okumuyor derken bir yazı okudum diyelim beynim onu algılamıyor öylesine okuyormuş gibi oluyor. Beynim sanki onu okumamış gibi oluyor. Aşı olup benim gibi olan var mıdır? Beynim algılamasını yitirmiş gibi bu durum nasıl ddüzelir Dahiliyeye gittim magnezyum eksikliği dedi magnezyum için ilaç verdi ama işe yaramadı. Değerlerim düşük değil dedi ona rağmen beyin sisi yaşıyorum.. bu durum Çok kötü bir durum sanki kafamın içinde beyin yokmuş gibi. Arkadaşlar vallahi yalan değil nolur yardım edin.
Aşıdan sonra beyin sisi yaşamaya başladım ama hala geçmedi yardımcı olabilir misiniz? Bu aşının etkileri bende hala gitmedi. Beyin sisi yaşıyorum geçmedi hala. Aşı olalı 4 aya yakın süre oldu ama şu 4 haftadır durgunluk dahada arttı. Bu aşının vücuda etkisi geçmedi mi hala anlamadım. Nedensizce beynim durgunlaştı. Şu 4 haftadır nedensizce dahada arttı. Beynim birşeyi okumuyor algılamıyor. Okumuyor derken bir yazı okudum diyelim beynim onu algılamıyor öylesine okuyormuş gibi oluyor. Beynim sanki onu okumamış gibi oluyor. Aşı olup benim gibi olan var mıdır? Beynim algılamasını yitirmiş gibi bu durum nasıl ddüzelir Dahiliyeye gittim magnezyum eksikliği dedi magnezyum için ilaç verdi ama işe yaramadı. Değerlerim düşük değil dedi ona rağmen beyin sisi yaşıyorum.. bu durum Çok kötü bir durum sanki kafamın içinde beyin yokmuş gibi.
Aşıdan sonra beyin sisi yaşamaya başladım ama hala geçmedi yardımcı olabilir misiniz? Bu aşının etkileri bende hala gitmedi. Beyin sisi yaşıyorum geçmedi hala. Aşı olalı 4 aya yakın süre oldu ama şu 4 haftadır durgunluk dahada arttı. Bu aşının vücuda etkisi geçmedi mi hala anlamadım. Nedensizce beynim durgunlaştı. Şu 4 haftadır nedensizce dahada arttı. Beynim birşeyi okumuyor algılamıyor. Okumuyor derken bir yazı okudum diyelim beynim onu algılamıyor öylesine okuyormuş gibi oluyor. Beynim sanki onu okumamış gibi oluyor. Aşı olup benim gibi olan var mıdır? Beynim algılamasını yitirmiş gibi bu durum nasıl ddüzelir Dahiliyeye gittim magnezyum eksikliği dedi magnezyum için ilaç verdi ama işe yaramadı. Değerlerim düşük değil dedi ona rağmen beyin sisi yaşıyorum.. bu durum Çok kötü bir durum sanki kafamın içinde beyin yokmuş gibi. Otoimmun bir durum mu var acaba. Aşının bu etkisine nasıl son verebilirim?​ İçinde grafen olduğu söyleniyor belki de o yüzdendir. Bu aşının etkilerini nasıl atabilirim? Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz
Birisi bana öyle demişti. Birde ben DEHB ilaçlarını antidepresansız içtim intihar düşünceleri yaptı kalp ritim bozukluğu yaptı anksiyete yaptı.
Şu aşıları yaptırdım ama pek iyi gelmedi.
Aşıdan sonra beyin sisi yaşamaya başladım ama hala geçmedi yaşayanlar yardımcı olabilir mi? Bu aşının etkileri bende hala gitmedi. Beyin sisi yaşıyorum geçmedi hala. Aşı olalı 4 aya yakın süre oldu ama şu 4 haftadır durgunluk dahada arttı. Bu aşının vücuda etkisi geçmedi mi hala anlamadım. Nedensizce beynim durgunlaştı. Şu 4 haftadır nedensizce dahada arttı. Beynim birşeyi okumuyor algılamıyor. Okumuyor derken bir yazı okudum diyelim beynim onu algılamıyor öylesine okuyormuş gibi oluyor. Beynim sanki onu okumamış gibi oluyor. Aşı olup benim gibi olan var mı? Beynim algılamasını yitirmiş gibi bu durum nasıl ddüzelir Dahiliyeye gittim magnezyum eksikliği dedi magnezyum için ilaç verdi. Bu durumu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?​ Değerlerim düşük değil dedi ona rağmen beyin sisi yaşıyorum.. bu durumu yaşayan var mı?​
Hakkında
Konum: İstanbul
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Mesaj Sayısı: 4
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 554
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 471)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 84 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.