Şimdi Ara

Aşı beyin sisi yaptı geçmiyor da beynim çok az algılıyor bu durum nasıl düzelir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
2
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşıdan sonra beyin sisi yaşamaya başladım ama hala geçmedi yaşayanlar yardımcı olabilir mi? Bu aşının etkileri bende hala gitmedi. Beyin sisi yaşıyorum geçmedi hala. Aşı olalı 4 aya yakın süre oldu ama şu 4 haftadır durgunluk dahada arttı. Bu aşının vücuda etkisi geçmedi mi hala anlamadım. Nedensizce beynim durgunlaştı. Şu 4 haftadır nedensizce dahada arttı. Beynim birşeyi okumuyor algılamıyor. Okumuyor derken bir yazı okudum diyelim beynim onu algılamıyor öylesine okuyormuş gibi oluyor. Beynim sanki onu okumamış gibi oluyor. Aşı olup benim gibi olan var mı? Beynim algılamasını yitirmiş gibi bu durum nasıl ddüzelir Dahiliyeye gittim magnezyum eksikliği dedi magnezyum için ilaç verdi. Bu durumu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?​ Değerlerim düşük değil dedi ona rağmen beyin sisi yaşıyorum.. bu durumu yaşayan var mı?​

• anksiyete olmuş knk sende takıntı yapmışsın bunu git bi psikiyatriye
  • Beyindeki ödül devrelerinde salgılanan dopamin seviyesi az olabilir. Bu yüzden odaklanamıyor ve algılama konusunda sorun yaşıyor olabilirsin. Aşının beyin sisi yaptığı konusuna bir şey demeyeceğim ama bence bu konuda yanılma payın yüksek. Psikiyatriye veya nörolojiye gitmeni tavsiye ederim.
  • nofap bırak dostum beynine az oksijen gitsin

• barryallenn kullanıcısına yanıt
    Aşıdan önce yoktu böyle bir durum psikiyatri bişey yapamaz bu duruma dikkat ilacı verir o da işe yaramaz.
  • direkt aşıya sebep bulmaktansa sorunu daha derince araştırmakta fayda var, hiç duymamıştım aşının böyle bir yan etkisini. kestirip atmayın mutlaka birkaç doktora daha görünün hocam

• Olanı söylüyorum kardeşim
  • Ne iş yapıyorsunuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.