Onbaşı
18 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle herkese merhaba ben Birsu, Kadıköy'de Kafeterya açıyoruz daha 20 gün kadar zamamız var zaten malum salgın nedeniye açsak bile hizmet veremeyeceğiz yasak Yaklaşık 3 aydır uğraşıyoruz ve ufak tefek işlerimiz kaldı bunlardan biri de CCTV Kamera Sistemleri. Bu konuda çok bilgimiz ve tanıdığımız firma/marka olmadığından dolayı buraya bir konu açmak istedim. Bu konuda yardım bekliyoruz
Ayrıca Hırsız Alarm Sistemi ve Parmak İzi Okuyucu Sistemi lazım bu personelin giriş çıkış saatlerini gösteren aylık maaş hesaplarınıyapan programı vs. bu konu hakkında bilgisi olanlardan yardım bekliyoruz.

07/06/2020 güncelleme:

Gerek buradan, gerekse özel mesaj yoluyla yardım eden bilgilendiren herkese çok teşekkürler. Araştırmalar sonucu forumdan bize ulaşan @Makrotek'e tüm işlerimizi yaptırdık. Hikvision kamera sistemi, Neutron alarm sistemi, Proxsen parmak izi okuyucu, spekon ses sistemi önerdiler biz de kabul ettik. Hiç bir sorun yaşamadık 2 günde dedikleri gibi işlerini bitirip teslim ettiler, kendilerine teşekkür ediyor ve bereketli kazançlar diliyorum.

Hakkında
Meslek: Barista
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 20
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 31)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.