Şimdi Ara

ArKadaşLar Yeni Okursanız Sevinirim!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni SerVer Açmayı Dusunuyoruz ve Buyuk adımlar Attık İnşallah Olucak ve Olursa Turk Serveri Değil Tum Dunya İçin AÇılan Bi sErver Olcak Haberdar Olmak ve bilgi almak İsteyen Arkadaslar kvalyel2@hotmail.com adresinden ulasabilirler lutfen gereksiz konular için yazmayın =)

Bu Arada Eğer Server ismi için Bi Fikriniz varsa Duymak isterim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KvaLyE -- 15 Kasım 2006; 19:02:33 >

• Hmm olmadı! Şimdi şuralarda "lineage 2 off server" diye bir konu olması lazım. Baştan sona oku onu. Burada lineage serverı kuracağını duyurmak için önce kavga etmeyi öğrenmen, sonra sağlam arka yapman bi de forumdan en az 3 kere banlanman lazım. Yoksa kimse senin serverında oynamaz!

Not: Kişisel alma. Oku, ne demek istediğimi anlayacaksın
  • Ben kişisel aldım ne olcak şimdi
  • ya sauron beni msn ekle senle konusmak istediim bi kaç şey var kvalyel2@hotmail.com ben 20 dk sora geliom
  • hayırlı uğurlu ve uzun soluklu olmasını dilerim. Dier arkadaşlar gibi bi hataya sakın düşme derim. ! hafta sonra kesin açılacağız dediler 2 ay ldu :P Developerları canımdan çok sevdiğim ve real hayatta tanışma fırsatını hala yakalayamadığım ALINGAN bi fare. Ama onlar yaptıkları hatanın farkında. Aynı hataya düşmeyin derim. Ayrıca maddi imkanlarınız warsa size tavsiye 2 tane server kurun. 1 tanesi 10x RPG dieri 1kx PvP (+ olayını %100 tutun ve bugları fixleyin acayip kalabalık oluyo) isim istersen benim kafam basmaz derim... Beni tanıyanlar bilir kafamın basmadığı konularda fazla konuşmayı tercih etmem :)

Şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim umarım yolun sonu uğurlu olur.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: keshberfo

hayırlı uğurlu ve uzun soluklu olmasını dilerim. Dier arkadaşlar gibi bi hataya sakın düşme derim. ! hafta sonra kesin açılacağız dediler 2 ay ldu :P Developerları canımdan çok sevdiğim ve real hayatta tanışma fırsatını hala yakalayamadığım ALINGAN bi fare. Ama onlar yaptıkları hatanın farkında. Aynı hataya düşmeyin derim. Ayrıca maddi imkanlarınız warsa size tavsiye 2 tane server kurun. 1 tanesi 10x RPG dieri 1kx PvP (+ olayını %100 tutun ve bugları fixleyin acayip kalabalık oluyo) isim istersen benim kafam basmaz derim... Beni tanıyanlar bilir kafamın basmadığı konularda fazla konuşmayı tercih etmem :)

Şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim umarım yolun sonu uğurlu olur.....

Sağolasın Ama şimdilik Tek Server 45x Olcak c4 olcak felan filan ama bi Serveri kurmam lasım once Gende SAğol fikirlerin için
  • gercekten bi l2 off server i oku bbir kac kes fistani cagir bisi yapmasinda seni banlasin bi kac gunluk biraz da tartis diklen emin ol server dan kimse cikmaz keshberfo ya katiliyorum digerleri gibi olmasin onlar da bilerek yapmadilar ama olsun uzun soluklu olur umarim
  • Tawsiyem bu aralar serwer fln acma. Her an kapini bi FBI ajani calabilir...
  • Her şeyi Biliyorum herşeyi kolluyorum ama Ben Web sitemi aldıktan sonra Serverimide açıcam
  • ac kardesim ac ama lutfen itemler turkce olsun balta kazma felan filen :P saka biyana ac gelmeyen noob olsun.
  • BENDE ACIYORUM ASLINDA ACTIM BUG TEMIZLIYORUM::D Server rate 1000x + basma ranı %90:D max +25 GİTTİ BENİM 25LER A.Q REVENGENİN İNSAN LİSANSINI ALIR SUNUN:d NEYSE HERKESE KOLAY GELSİN İNS UMUTETTİGİN İBİ OLUR HERSEY BASARILAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheCrowN

ac kardesim ac ama lutfen itemler turkce olsun balta kazma felan filen :P saka biyana ac gelmeyen noob olsun.

Şöyle birşeyden mi bahsediyorsun?

ArKadaşLar Yeni Okursanız Sevinirim!!
  • iyi guzel olmusta henna dyes ne iş :) crystal carol felan ben rastlamadım turkcede bu kelimelere fullll turkce istiyom cokmu istiyom acaba
  • Şimdi oraya "kına" yazsak olmayacaktı... En iyisi öyle bırakmak bence
  • bencede :P euhuhe güsel olmus
  • quote:

Orjinalden alıntı: 8thsin

Şimdi oraya "kına" yazsak olmayacaktı... En iyisi öyle bırakmak bence

sinan alem adamsın dostum
  • Ehehe. O sizin alemliğiniz Hakan Bey
  • arkadaşlar şu oyunu full türkçeleştirin size "HELAL OLSUN" dan başka hiç bişey diyemem sanırım. Ben hala private serverımda en basit ayarları nasıl yapacağımı öğrenmekle kasıyorum siz oyunun dilini değiştirmeye başladınız walla çoook çalışmam lazım çoooook.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.