Şimdi Ara

Xiaomi mi11 lite videolarda kasma sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar size artık takıntı yaptığım konudan bahsetmek istiyorum. Ben yıllardır ios cihaz kullanıyorum. Haliyle böyle sorunlar da pek yaşamadım. Ama son zamanlarda gerek fiyatı gerek (sözde) sunduklarından ötürü android tarafına kaydım. Kaymaz olaydım bin pişman oldum. Aklımın almadığı düzeyde sorunlar yaşıyorum. Ve bu benim 3. Android cihazım. Sürekli alıp iade ediyorum. Bir çok sorun var lakin içlerinden beni en çok ekarte eden sorun videoların gözle görülür düzeyde kasması. Evet Netflixten bir içerik izlerken,youtube da 60fps takısı olmayan tüm videolar kasıyor. Daha önceden hiç böyle bir problem yaşamadım iphone tarafında. Bu panelle mi alakalı bilmiyorum ama sorunun bir çözümü varsa, benim dışımda bu sorundan şikayetçi olan varsa yardımcı olabilir mi? Ve işin en tuhaf tarafı ben bunu gidip Xiaomi mi store a götürdüm ordaki arkadaş diyor ki bu kasma değil. Yani bir sorun Yok diyor. Demek istediğim şey de zaten tam kasma değil,örnek vermek gerekirse videolarda fps düşüşü ve anlık kare atlama olarak tarif edebilirim. Cidden çok sıkıldım artık bu konuyu açma kararı aldım kendimce. lütfen bunun bana mantıklı bir açıklamasını yapın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bitane yanıt yok mu cidden

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.