Şimdi Ara

UT 3 Online kilit kalkti ama....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son update ile online kilit kalkmis durumda belki haberi olmayanlar vardir pc den download ederken serverara girdim ve de cok akici sekilde oynadim 100 pingin altinda oda vardi ancak midway in serverlarina girerken loading kisminda takildi ve de ilk kez ds3 ile oynadim ve det itresimler de cok iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pitrat -- 23 Mart 2008; 20:28:49 >

• evet aynı şey bendede oldu loadingde öle kaldı ama diger serverlar a giriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: skull_lord

evet aynı şey bendede oldu loadingde öle kaldı ama diger serverlar a giriyor.

onu da hallederler sonuçta eu serverlara giriyoruz
  • Bende en sonunda aldım PAL versiyonunu başladım katliama. Süper oyun gerçekten.

Aranızdaa mod yüklemiş olan var mı beyler bu arada ? Daha deneyemedim modları.

Bu arada HALO, Gears of war hayranları da varsa. Aşağıdaki linkteki modu indirsinler. Master Chief vs. gibi karakterlerle oynayabiliyorsunuz. Mükemmel yapmışlar gerçekten.

http://www.n4g.com/News-126695.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sfred -- 23 Mart 2008; 22:16:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sfred

Bende en sonunda aldım PAL versiyonunu başladım katliama. Süper oyun gerçekten.

Aranızdaa mod yüklemiş olan var mı beyler bu arada ? Daha deneyemedim modları.

ut3mod.com a gir oradan direk ps3 browserından indirmek için yapman gerekenler var ya da direk pc den çekebilirsin; ayrıca psn nedir?friends kısmına ekleyeyim
  • Psn: Sfred

O siteyi biliyorum da memory stick'e kaydedebilir miyiz ? İlla USB 'ye mi kaydetmek gerek yoksa
  • quote:

Psn: Sfred

O siteyi biliyorum da memory stick'e kaydedebilir miyiz ? İlla USB 'ye mi kaydetmek gerek yoksa

ben sadece usb ile denedim bilmiyorum ama şu ana kadar çok kapsamlı bir mod çıkmadı;epic bedavaya bir şeyler ayarlasa güzel olur aslında
  • Harita filan olsun yeter ya. Bir de şu 3. görüş açısını denicem bir ara o nasıl sen denedin mi ?

bu arada Cod 4 'ten sonra oyun çok hızlı geldi yalnız.
  • quote:

Harita filan olsun yeter ya. Bir de şu 3. görüş açısını denicem bir ara o nasıl sen denedin mi ?

bu arada Cod 4 'ten sonra oyun çok hızlı geldi yalnız.

3. görüşü aman indirme hocam ben indirdim ,oyun dediğin gibi çok hızlı olduğu için adama nişan alana kadar canın çıkıyor gereksiz bişey
  • Evet ben de öyle düşünüyordum. Leviathan'a binmek yalnız süper zevkli. O nasıl bir araçtır öyle devasa boyutlarda..
  • OFF hocam söyleme hocam İlk olarak Onyx Coast haritasında karşılaştım onunla.Şok oldum Durdum onun gidişini seyrettim bak bak bitmiyor ne hayvansı bi araçtır

UT 3 Online kilit kalkti ama....

• Süper ya. Karşı tarafta da Dark Walker var o da çok bomba ama Leviathan'ın yeri ayrı tabi.

Bir de bir şey sorucam WARFARE modunda Node'ları ele geçirmeden ana merkezdeki yeri patlatabiliyor muyuz? Eskiden ilk önce node ları ele geçirmek lazımdı da, değişti mi şimdi ?
  • ulan ut3 aldım sınawrlardan vakıt yok dıye oynayamadım sınawlar bitti bu seferde ps3 bozuldu 2 ay dırda yok ortalıklarda off off imdi tekrar sınawlar war
  • beyler u yada pal alsak onlıne değişen birşey olurmu? başlık kilit kalktı ama diye yazılmış olduğu için soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD2493A98 -- 24 Mart 2008; 21:30:10 >
  • 100 ping in altında sunucu var demişte Pitrat ben 250 lelere girdiğimde bile cillop gibi maşallah.

Önümüzdeki günlerde büyük yama geliyor oyuna. Bağlantılar daha da hızlanacakmış, baya bir özellik de cabası tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sfred -- 24 Mart 2008; 21:36:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: levihakan

beyler u yada pal alsak onlıne değişen birşey olurmu? başlık kilit kalktı ama diye yazılmış olduğu için soruyorum

kasıtlımı cevap vermiyorsunuz kardeşim
  • quote:

Süper ya. Karşı tarafta da Dark Walker var o da çok bomba ama Leviathan'ın yeri ayrı tabi.

Bir de bir şey sorucam WARFARE modunda Node'ları ele geçirmeden ana merkezdeki yeri patlatabiliyor muyuz? Eskiden ilk önce node ları ele geçirmek lazımdı da, değişti mi şimdi ?

Hayır değişmedi hala nodeları alman gerekiyor ana merkezi uçurman için WARFARE çok güzel ya çok heyecanlı özellikle DOWNTOWN haritasına bitiyorum
  • quote:

quote:

beyler u yada pal alsak onlıne değişen birşey olurmu? başlık kilit kalktı ama diye yazılmış olduğu için soruyorum

kasıtlımı cevap vermiyorsunuz kardeşim

Ya valla ben bilsem cevap vericem ama uzun süredir UTyi online oynamıyorum ama anladığım kadarıyla kilit kalktığı için farketmiyor bu satten sonra U veya PAL almak.

• bu oyun gercekten güzel. UT serisini ilk versiyonundan beri oynuyorum belki bu yüzden seviyorumdur ama bukadar fazla ve devasa araclar, efektleri, grafikleri hiçbir oyunda görmedim. Multi zaten cok zevkli oyunda Pusu kurmak diye birsey yok heryerde devasa araclar var, arac oldugu zaman zaten tek kursunla bile aynen yerdesiniz. Hareket etmek gerekiyor.. Online olarak yine sorun yok pingler iyi, zaten istediginiz anda Host olabiliyorsunuz herkes geliyor odaya. Private maclar bile genel ranking'e kaydediliyor. yükselmek çok kolay sadece duvarlara kursun deymesin. yani iyi bir Acuracy gerekiyor.. Roket, Sniper ve Shock Rifle gibi silahlarla Ranking te yükselmek kolay oluyor. Versiyon olarak pek farketmez, ama PAL daha sorunsuz olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K1N6 -- 24 Mart 2008; 22:07:03 >
  • Yalnız klavye mouse kullanan çok galiba. O dandik sniper'la nasıl indiriyorlar anlayamıyorum o kadar hızlı hareket ediyoruz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.