Onbaşı
10 Şubat 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 114 (Bu ay: 0)
Gönderileri
En kötü ayakkabı 1000₺ olmuş 1000₺ bile pahalı aslında ama türkiye şartları güzel bir şey alıyım desem en az 1,5 k vercem air force da güzel ve kaliteli bi ayakkabı 2000 ₺ ye değer mi sizce alınır mı fikirlerinizi bekliyorum

2049.99₺’ye Nike Air Force 1 Almak

2049.99₺’ye Nike Air Force 1 Almak
2000₺ gerçekten yüksek bi miktar ama günüzmüde ne yazık ki ucuz bir şey kalmadı bir de montlarını beğeniyorum sizce alınır mı bu paraya
Turk telekom 35 mbps limitsiz internet var şuan ki modem zyxel 7 senelik turk telekomun verdiği modem yenisi almak istiyorum ama hız konusunda hangisi iyidir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim
Turk telekom 35 mbps limitsiz internet var şuan ki modem zyxel 7 senelik turk telekomun verdiği modem yenisi almak istiyorum ama hız konusunda hangisi iyidir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim
Kusura baymayın buraya yazmak zorunda kaldım Tıp öğrencisine hem ders hem oyun için kaliteli uzun ömürlü pc tavsiyelerinizi bekliyorum
Tıp öğrencisine hem ders hem de oyun falan da oynamak istiyorum uzun ömürlü gidecek sağlam pc tavsiyelerini bekliyorum
Sıralama:21.9k

Sizce hangisi gelir? Bilkent zor gibi ama inşallah bilkent gelir

Ankara da 21 k sıralama ile sizce hangi dişe gidilmeli vakıf/devlet akademik olarak ve bana sundukları olarak daha avantajlı ayrıca özelde okursak mezun olunca onlarla çalışma zorunluluğumuz var mı ?
Vakıf/Devlet fark etmez ceng okumaya değer üni tavsiyeleriniz neler ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 398
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 340)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 65 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.