Çavuş
02 Şubat 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 119 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kayıt yaparken maili yazdım ama şu an kayıt belgesine baktım mail kısmı boş görünüyor, sorun olur mu ?
Okuyum mu ? İng tıp için.

Edit:Ben ingilizce seviyemi B2 ye daha yakındır diye düşünüyodum kendime güveniyodum da https://www.oxfordonlineenglish.com/english-level-test
Buradan seviye testi yapınca
Vocabulary A2
Grammar B1
Reading B1
Listening B2 çıktı, yani B1 e daha yakın gibi çıktı.

Şimdi sorumu yeniliyorum,
1-Ben acaba şu anki halimle veya yeterlilik sınavına kadar çalışıp yeterlilik sınavını geçebilir miyim ?
2-Eğer geçebiliyorsam bu seviyemle geçmeli miyim yoksa ingilizcem pek iyi değil hazırlık okuyayım mı ?
2011- 15.00
2012- 22.45
2013- 23.45
2014- 17.45
2015- 23.50
2016- 10.45
2017- 20.30
2018- 00.01
2019- 12.00
2020- 12.30
2021- ?????
Çünkü pazartesi tarih 24.08.2020 olacak, 24.08 önemli. 08 ve 24 Kobe'nin forma numaraları. Kobe'ye saygıdan dolayı pazartesi açıklayacaklar.
Hatta saati de belli sabah saat 08.24 te

Edit:Saat tutmadı Halis Aygün Lebroncu çıktı. Belki gün tutar
Seçtiğiniz bölüm dışında bir bölüm seçmek zorunda olsaydınız hangi bölümü seçerdiniz ?
Kartım internet alışverişlerine açık, n11 gitti gidiyor vb. Sitelerinden de sorunsuz alışveriş yaptım ama google play bir türlü kabul etmiyor kartı reddediyor. İnternete yazdım araştırdım bu sorunu ama bir yere varamadım. Bunu yaşayan var mı ve çözümü var mı bunun ?
Konuyu nereye açacağımı bulamadım buraya açtım
İngilizce hazırlık okurken üniversiteden ek olarak başka bir dil için de hazırlık dersleri alabiliyor muyuz öyle bi imkan var mı ?
Evet kimler alır sizce ?

Bence
Portland
Houston
Denver
Dallas
Milwaukee
Miami
Philadelphia
Toronto
Ya şu lanet mide bulantısı yüzünden uçak dışındaki araçlara binmeye korkuyorum. En uzak yolun 15-20 dk olduğu bir ilçede yaşıyorum burada bile arabaya otobüse bindiğimde midem bulanıyor başım dönüyor direk, uzun yolu hiç söylemiyorum benim için uzun yol yarım saatin üstündeki yoldur kusar kusar dururum uzun yollarda. Uzun yolculuklara çıkarken hep mide bulantı hapı alıyorum ama artık bağımlısı mı oldum neyse o da etki etmemeye başladı. Araba, otobüs, tren, metro, metrobüs,tramvay, vapur neye binersem bineyim direk midem bulanıyor yani uçak hariç. Ailem uzun yollara biyerlere giderken her seferinde ben gelmeyim demek zorunda kalıyorum çünkü yol bitip vardıktan sonra bikaç gün kendime gelemiyorum bile öyle kötü midem bulanıyor.
Hatta ben bu yıl üniversiteye gideceğim, geçen yıl kendime sırf İstanbuldaki evimize yakın diye Marmara Tıp hedefi koymuştum yol uzamasın diye. Sonuç olarak hayatım yolculuklardan nasıl kaçarımla geçiyor. Var mı benim gibi olan bunun bi çaresi yok mudur ya
Sıralamam 3464

Marmara 2019 sıralama: 3.917
Marmara 2018 sıralama: 4.110
Marmara 2017 sıralama: 3.880
Marmara 2016 sıralama: 3.770

Marmaranın önündeki devlet tıpların kontenjanı toplam 40 azalmış, marmaranın kontenjanı 10 artmış bu yıl, gelir mi bana marmara ?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 483
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 572)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 191 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.