Şimdi Ara

Play off tahminleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 4 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Reisilil (5 mesaj) navi markelof (3 mesaj) Guest-E46D5588D (2 mesaj) tonodias (1 mesaj) por favor (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (12 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Play off tahminleriniz ?

Bence
    Portland
    Houston
    Denver
    Dallas
    Milwaukee
    Miami
    Philadelphia
    Toronto

|
    |
  • Denver yardırır.
  • Dallas harici katılıyorum

• Bi süpriz bekliyorum dallastan bakalım doncic o süprizi gerçekleştirebilecek mi
    |
    |
    UçanSpagett1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Boston,lakers(ne kadar portlandi istesemde),houston,utah,dallas,bucks,miami,toronto
    Benim tahminlerde bunlar

• Benim sixers tahminim gitti gibi boston aldı, lakers karışık umarım lillard bişeyler yapar da alıe seriyi. Houston banko zaten, utah sanmıyorum ya denver alıcak gibi, dallas umarım alır doncice çok güveniyorum, bucks banko, miami banko, toronto banko. Bakalım zevkli bi play off olur inşallah
    |
    |
    AlanTuring0101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Furkanı maç kopunca oyuna alıyor brett brown değişik adam boston aldı o seriyi

• Evet maalesef, brett brownı hiç sevmedim bana göre berbat bir koç ama bilmiyorum. Düzgün bi koçla uçar sixers şampiyon adayı olur gibi geliyor bana.

• Aynen ama takımda kimya oluşturamadı koç ben simmons ile embid atışıyorlardı arada

• Bana kalsa embiidi direk takaslarım başka iyi bir pivotla, embiidle zor çünkü

• Bence de olabilir Karl Anthony towns vs olabilir ama kat tek yetmez phıla Bi kişiyi daha alır
    |
    |
    Reisilil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • LAL 🏀
  • Denver tarihi geri dönüş yaptı. Lamı cimi olamaz. Helal olsun adamlara. Clippers herhalde şoka girmiştir.

• Clippers in boyle olacagi belliydi. Sene icinde saglikli olmalarina ragmen pg ve kawhi oynamadi. Dogal olarak takim ici senkronizasyon ve kaynasma saglanamadi. Bu yenilgiyi hak ettiler. Denver a da helal olsun diyorum
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Embiid bireysel oynamasi gereken biri. Kesinlikle takaslanmasi lazim
    |
    |
    Reisilil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.