Şimdi Ara

honda accord ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamunaleykum arkadaslar aracim 2012 accord gaza bastikca artan motorun sesi disinda bi ses var rolentide ufleme yuksek devirde ziriltiya donuyor basina gelen varmihttps://youtu.be/IEsxoPYTN5A

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aleykümselam. Açıkçası videodaki sesten pek bir şey anlayamadım. Supap ayarınızı kaç bin km önce yapmıştınız ?
  • Bende'de civic var ilk gaza bastıkça artıyor ve rölantide de ses sürekli devam ediyor ama yolda giderken gaza basılı durunca ses olmuyor sebebi bulunamadı o kadar forumda paylaştım.Ustaya götürdüm usta dediğin ses duyduğunda nerden geldiğini bilir bu ses dünayda ilk defa benim araçtamı var yani...!

Link:

https://www.youtube.com/watch?v=pV9H5OwKl7Y
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Bende'de civic var ilk gaza bastıkça artıyor ve rölantide de ses sürekli devam ediyor ama yolda giderken gaza basılı durunca ses olmuyor sebebi bulunamadı o kadar forumda paylaştım.Ustaya götürdüm usta dediğin ses duyduğunda nerden geldiğini bilir bu ses dünayda ilk defa benim araçtamı var yani...!

Link:

https://www.youtube.com/watch?v=pV9H5OwKl7Y
    ses içerdemi dışardan normal gibi bizde kaputu açınca sesi ayıramıyorum ama içerden direksiyonun önünden geliyor rolentide giderken gaza bastıgımda geliyor yüksek devirde artıyor
    gitmedigim usta kalmadı istanbulda

• quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

Aleykümselam. Açıkçası videodaki sesten pek bir şey anlayamadım. Supap ayarınızı kaç bin km önce yapmıştınız ?
    subap ayarı yeni öncesindede vardı ayardan sonrada geçmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferadc

ses içerdemi dışardan normal gibi bizde kaputu açınca sesi ayıramıyorum ama içerden direksiyonun önünden geliyor rolentide giderken gaza bastıgımda geliyor yüksek devirde artıyor
    gitmedigim usta kalmadı istanbulda

Alıntıları Göster
    Bendeki ses rölanti'de geliyor sanki böyle pervane dönerken her döndüğünde birşeye çarpıyormuş gibi.Özellikle ilk gaza bastığımda çok yükseliyor yolda giderken ses gelmiyor.Ustalar ne diyor hemen motor açılması lazım diyorlar dimi yolucu gava*'lar...

• seninki giderkende geliyordur belki duymuyorsundur motor yagı ne kullandın benimki mobil 1 esp kullandım acaba diyorum ondan olabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferadc -- 30 Nisan 2018; 11:32:31 >
  • Katalizöru bir kontrol ettirin, motor kulaklarindan biri kirik ise titresil ile katalizöru de kirabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NextMove

Katalizöru bir kontrol ettirin, motor kulaklarindan biri kirik ise titresil ile katalizöru de kirabiliyor.
    katalizörü söktük saglam kayısı çıkarıyoruz gene ses var yag filtresi degişti hava filtresi orjinal takıldısanzuman yagı filan herseyi yaptırdım
  • seferadc S kullanıcısına yanıt
    Motor kulaklarina ve egzoz hattina bakin , isi kalkanlari da olabilir. Benimkisi katalizordendi, mumkunse katalizöru sokup duz boru ile ya da kompressor ile bir deneme yapabilirisiniz. El ile sallaninca duyulmuyor ama icinden basincla hava gecince zirilti yapiyordu.

• doktorların kulaklıklarıyla dinlediler bulamadılar ne hikmetse bazen ses çogalıyor bazen azalıyor bakalım bigun çıkar elbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextMove

Motor kulaklarina ve egzoz hattina bakin , isi kalkanlari da olabilir. Benimkisi katalizordendi, mumkunse katalizöru sokup duz boru ile ya da kompressor ile bir deneme yapabilirisiniz. El ile sallaninca duyulmuyor ama icinden basincla hava gecince zirilti yapiyordu.
    ısı kalkanı dediginiz nedir egzozla govde arasındaki saclarmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.