Y

Çavuş
25 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba bu araçtan satın aldım internette bu paket hakkında pek bilgi olmadığını gördüğüm için bir tanıtım videosu çektim. Ayrıca burada siz değerli dostlarımdan merak edenler olursa diye sorularınızı cevaplamak isterim.

Araç hybrid ve gerçekten yakıtı çok az bazen 2 bazen 3 litre civarı yakıyor şehir içinde ortalama 4-5 arası gidip geliyorum.

Malzeme kalitesi gerçekten çok iyi serviste deri koltuk ve deri direksiyon yaptırmanızı muhakkak öneririm aracı daha elit gösteriyor. Ayrıca japon arabası olduğundan yalıtım yaptırırsanız alt tarafa kabine neredeyse hiç ses almıyor. En boş paketi olmasına rağmen ağzına kadar dolu bir model, kablosuz şarj, otomatik kararan ayna, sis farı, piano black dokunuşlar, otomatik bagaj vs dışında aradığınız her özellik, güvenlik donanımları mevcut. Arka koltuk genişliği muazzam.

Bunlar artıları eksileri yok mu derseniz. Bagaj gerçekten çok küçük 2 çocuklu aileyiz şehirlerarası yolculuklarda zorlanıyoruz. Ancak magic seat olayı ile işi kurtarıyor. Detayları görmek isterseniz videodan takip edebilirsiniz.

Yunus Emre Çalıkyoutube
Merhaba videoyu beğendiyseniz✅ abone olarak destek olabilirsiniz. #honda hrv elegance paketi hybrid ve suv arayanlar için biçilmiş kaftan. Yakıt ekonomisi ve giriş paketi olmasına rağmen bonkör donanımları ile sınıfının güçlü otomobillerinden. #hybrid teknolojisinin limitlerini zorlayan araç biraz daha ileri gitse tam elektrikli olabilecekmiş hissiyatı veriyor. 935bin ₺ başlangıç fiyatıyla satılan Honda Hrv Elegance beklentileri oldukça karşılıyor. Bagajının ufak olması dışında kullanıcısını memnun eden bir #suv olarak dikkat çekiyor. 2 Aylık deneyimlerimi paylaştığım videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=lnEKo7MM0yc

Kablosuz Kulaklık çekilişi. 59 tl lik piranha kulaklık kazanma fırsatı.

Merhaba arkadaşlar 27 kasım cuma günü bimden 109 tl ye polosmart kablosuz kulaklık aldım. Almak isteyenler için inceledim.

Ancak elimde daha iyi bir kulaklık olduğu için bunu birine hediye etmek istedim. Bir öğrenci kardeşimize çıkması dileğiyle.

Arkadaşlar merhaba. Pandemide eve kapandık hala evden çalışanlarımız var daha da uzayacak bu süreç. Ben bu süreçte Yabancı Dil uygulamaları ile Almancayı nasıl öğrendiğimi anlattım. Nein, Ja Tschüss dışında sıfır Almanca bilgisine sahip olan ben bahsettiğim uygulamalar ile 5-6 ay gibi bir sürede A1 seviyesini bitirdim. A2 ye doğru gidiyorum. Ancak sindire sindire temeli sağlam yapıyorum.

Hallo, Ich heiße Yunus Emre. Ich bin Lehrer. Ich wohne in Istanbul. Ich spreche Deutsch, Englisch und Turkisch. :)

Çalışma Planımı aşağıdaki videoda anlattım. Umarım faydalı olur.

Arkadaşlar bugün CHR Hybrid Flame paket aracımızı ekstra aksesuarları ile birlikte 235 bine satın aldık. Bence bu piyasada alınabilecek en mantıklı 0 km sus CHR flame paket. Aracın görünüşü motoru şanzımanı yakıt tüketimi konforu herseye çok iyi ve fiyatıda gayet makul. İnternette çok fazla flame videosu bulamadım bende kendim çekeyim dedim aracı teslim aldıktan sonra tanıtım videosu çektim amatörce. Belki almak isteyen fikir sahibi olmak isteyenlere yardımcı olur.

Arkadaşlar kendime yeni hobi edindim kızım için animasyonlar yapıyorum. Aşağıda youtube kanalımda yaptığım animasyonlar var. Fikir öneri görüş eleştiri herşeye açığım. Adobe Animate kullanıyorum alternatiflere açığım.www.youtube.com/ynsmrclk
Arkadaşlar kendime yeni hobi edindim kızım için animasyonlar yapıyorum. Aşağıda youtube kanalımda yaptığım animasyonlar var. Fikir öneri görüş eleştiri herşeye açığım. www.youtube.com/ynsmrclk
Arkadaşlar kendime yeni hobi edindim kızım için animasyonlar yapıyorum. Aşağıda youtube kanalımda yaptığım animasyonlar var. Fikir öneri görüş eleştiri herşeye açığım. www.youtube.com/ynsmrclk
Arkadaşlar merhaba benim 2 yaşında bir kızım var. Youtube üzerinden videolar izlemeyi seviyor sınırlı bir şekilde izletiyorum.

Bu videoların izlenme sayıları ve kazandıkları para inanılmaz gerçekten en dandik ve basitleri milyonlarca izlenmiş. Youtube un en çok izlenen videoları hep çocukların izlediği videolar baby sharklar fln

Sizden bu noktada fikirler bekliyorum çocuklu anne babalardan. Hangi tür videoları çocuklarınız izliyor yada keşke şöyle bişey olsun dediğiniz videolar var mı? Açıkçası bu forumun bilgi birikimine çok güveniyorum.

Aşağıda bugün 30 dk da yaptığım çok basit bir video var bunun gibi videolar milyonlarca izleniyor aklım almıyor. https://www.youtube.com/watch?v=TkreKj7TxMc&feature=youtu.be
Arkadaşlar Youtube üzerinden para kazanmayı amaçlıyorum. Bir kanal açmıştım oraya son zamanda videolar ekledim size neyi yanlış yapıyorum. Sizlerden gelecek fikirler benim için önemli. Videoları iphone 6s ile çekiyorum mikrofonum yok.
https://www.youtube.com/user/ynsmrclk
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 86
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 127)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.