Şimdi Ara

Brita ürünleri Vatan bilgisayar da iyi fiyatlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.305
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Brita ürünleri Vatan bilgisayar da iyi fiyatlar...

https://www.vatanbilgisayar.com/arama/brita/

Bütün kupon vs arastirmalari yaptim gecmis fiyatlarida biliyorum o yüzden en uygunu suan vatan da.
    Ben 4 filtre bir tanede tanıdığıma 2,5lt den aldim
    trendyol da 3,5lt olani 99tl 100/20 kullanilsa 80tl olur (ki 1 tl urun bulmak zor o yüzden daha fazla olur)
    trendyol da filtre fiyatlarinida yukselttiler 50/15 kullansam bile vatanda daha uyguna geliyor.
    Gecende carrefoursa 59tl den satmisti fakat siparis için sepeti 150tl tamamlamak sarti oldugundan almamistim
    trendyol da 100/40 kuponlarim gelecek onunla almayi dusunuyordum suan 4 tanesi 121tl civarindan 121-40=81tl geliyor hem daha pahalıya hemde vatandan alirsam gelecek kuponu 10tl ye okutma ihtimali var :D
    O yüzden almayı dusunen kacirmasin Bende kargo bedava yazdi eger sizde ucret cikiyorsa sehrinizde stok varsa magazayi secip alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 2 Aralık 2019; 14:31:53 >

• 3,5lt olan sürahiyi almak istiyorum ancak 9,90tl kargo çıkıyor.
  • soonkaya kullanıcısına yanıt
    Eger kargo ciktiysa sizde en kotu ihtimal sehrinizde varsa en yakin yeri secip alabilirsiniz stok varsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 2 Aralık 2019; 14:29:25 >
  • 2 filtreli olan sürahinin filtreleri maxtra + mı acaba?
  • britanın bir kaç modeli var. aralarındaki farkı bilen biri açıklayabilirmi
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Resimi buyultunce maxtra modeli yaziyor iyisi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vip Üye

Resimi buyultunce maxtra modeli yaziyor iyisi yani
    + işareti yok gibi yanında. yani bir önceki filtre modeli gibi geldi bana.
    Bilmiyorum fakat 89tl oldugu icin eskisi olsa dahi karlı duruyor
  • Ödeme yapmaya çalıştınız mi? Farklı kartlarla denedim ama işlem onaylanmıyor.
  • Bu sürahi işe yarıyor mu gerçekten. ona göre almak istiyoruz. damacanalarla uğraşmaktan sıkıldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

Bu sürahi işe yarıyor mu gerçekten. ona göre almak istiyoruz. damacanalarla uğraşmaktan sıkıldık
    bende çok düşünüyorum. içmek için almasam da çay için alayım diyorum. çay çünkü kırmızı çizgim. lezzetli çay önemli benim için.

forumdan da yorumları alırsak çok iyi olur.
    içmekten çok çay için istiyorum bende
  • Gefeka: cepteteb kredi karti bende de almadi, karti kayit edin yaziyordu bende kayit etmek istemedim banka kartiyla kayit etmeden aldim enpara visa kart

hareketliperde:bizde cesmeden içiliyor fakat bunu denemek istedim 3 ay önce almistim cok memnumum ve suyu duru hale cok iyi derecede damıtıyor hazir su gibi resmen
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt
    teşekkürler akşam uğrarım mağazada aynı fiyatsa alırım
  • bunun filteri ne kadar dayanıyor.öenmli olan o
  • kargo soğutuyor fırsatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefeka

Ödeme yapmaya çalıştınız mi? Farklı kartlarla denedim ama işlem onaylanmıyor.
    garanti bankasında hata verdi ykb ile ödeyebildim
  • internetten sipariş edip mağazadan teslim alma yöntemi var mı ?
  • bluENight kullanıcısına yanıt
    Vip Üye kullanıcısına yanıt
    Bende garanti bonus ve deniz bonus var. Sanırım bonusta sorun çıkıyor o zaman. Teşekkür ederim.
  • Tchibo 99 tl'den 50 tl çek + kargo ile 57 tl'ye dün aldım bakalım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.