Şimdi Ara

Iphone 3gs vodafone modem olarak kullanmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tekinalp67 (3 mesaj) baver811 (1 mesaj) tatugokhan (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Iphone 3gs vodafone modem olarak kullanmak.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    259 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba,
    Vodafone kampanyasından iphone 3gs aldım. Telefonu modem olarak kullanmamızın bir yolu var mı? İnternet paylaşımını açınca o sekme kayboluyor. Ağ ayarlarını sıfırlayınca geri geliyor açınca tekrar gidiyor. Bilgisayara bağlanınca hiçbir şekilde görmüyor. Bilen varsa yardımlarını bekliyorum.
    Teşekkürler.

|
    |
  • Teğmen
    209 Mesaj
    telefon usb veya bluetooth ile bilgisayara bağlıyken iphoneda ayarlardan internet paylaşımını açınca sorunsuz çalışıyor olması lazım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: baver811

telefon usb veya bluetooth ile bilgisayara bağlıyken iphoneda ayarlardan internet paylaşımını açınca sorunsuz çalışıyor olması lazım

ben bağlayıp açtığım zaman önce açık görünüyor daha sonra internete girmiyor üstelik o sekmede kayboluyor.
    bir türlü çözemedim ayarları sıfırlayınca geri geliyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Benim gibi başka sorun yaşayan birisi varsa vodafone müşteri hizmetlerini başka bir numaradan arayarak data bölümü yardımıyla telefonlarını internete bağlayabilirler.
    Sorun çözülmüştür.
    |
    |
  • Teğmen
    184 Mesaj
    Ah bu Vodafone... Sirket hatti mecburen kullaniyorum ve arkadaslar bu kadar yavas data hizi olabilemez... MMS maalesef calisamiyor, data hizi sigira dusuyor, ariiyorsun hala selahdurlugundan kurtulamamislar, zaten birakin datayi hic bir yerde telefon cekmiyor!!!
    Bu vesileyle butun Turkcell calisanlarina bu kadar kaliyeli hizmet verdikleri icin ne kadar tesekkur etsek azdir. Vodafone'a gecen bilir degerlerini...
    Lutfen speed test diye bir uygulama var, data hizini olcup paylasir misiniz.. Atasehirde su an 0 maksimum 30'a kadar cikabiliyor... Tahminim normal edge hizi 128'lerde olmasi gerekli...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.