T

Teğmen
01 Kasım 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Modem olarak elimde zyxel vmg3312-b10b var bu şuanda bridge modda router olarak mir4a kullanıyorum ama aynı zamanda modemden de wi-fi ile internet kullanabilmek istiyorum böyle birşey mümkün mü? Bu arada modem wi-fi bağlanmaya çalıştığımda ip adresi alınıyor da takılı kalıyor bağlanmıyor.
Yeni altyapı geldiği için hattım dün t7 bir saha dolabına aktarıldı dsl bağlantısı geldiği halde internet ışığı kırmızı yanıyordu. Müşteri hizmetleriyle görüştüm bir arıza olduğunu tt ekiplerini bildirdiklerini söylediler şimdiye kadar yaklaşık 4 kez modem kurulumu yaptım. Az önce gıbırnet mh arayarak arızanın düzeldiğini tekrar kurulum yaparsam internetin geleceğini söylediler. Yeniden kurulum yaptım ama bir değişen olmadı. Zaten gıbırnet mh pek birşey bilmiyor nasıl çözeceğim bu sorunu bilmiyorum. Bu arada tam bilmiyorum ama benim hattım t7 dolaba aktarılınca hat değerlerim vdsl olması gerekmez miydi bende hala adsl2+ görünüyor o da aklıma takıldı.
Modem: Zyxel VMG3312 B10B
Fotoğrafta yazıldığı gibi Konya TT il müdürlüğünde Gökhan Bey eve kadar fiber isteyenler için yardımcı oluyor. Sizden istenen sadece binada kurulacak olan fiber kabinine kadar dairelerden fiber kablo çekmeniz. Fiber kabloyu TT tahsis ediyor galiba.
Merhaba arkadaşlar başlıkta yazan ekran kartımda donma sorunu falan vardı İstanbul'da bulunan ensa bilgisayara gönderdim reballing yapmışlar düzelmemiş dolayısıyla chipset bozukmuş kendileri şuan chipset temin edemiyorlarmış bende internette araştırdım biraz atom bilgisayar diye bir sitede gtx750ti chipseti buldum (gm107-400-a2) bunu alsam taktırsam düzelmeme ihtimali var mı? Böyle birşeyi deneyimleyen oldu mu?
Lg flatron d2342p monitörün güç kartı yandı güç kartını bulma şansımız var mı yada başka modelin güç kartı kullanabilir miyiz önerisi olan var mı ?
Merhaba arkadaşlar bir konu hakkında sizden görüş almak istiyorum. Ben şuan bulunduğum evde 35mbps kablonet kullanıyorum ve biz taşınma kararı aldık taşınacağımız yerde sorgulama yaptığım zaman kablonet altyapısı olmadığı görünüyor ama Türk Telekom adsl altyapısı varmış adsl kullanmak istemiyorum. Taşınacağımız sitenin arkasındaki cadde ve yanındaki sokakta kablonet altyapısı var acaba bir talep falan yapsak Türksat'a altyapı çalışması yaparlar mı ?
Arkadaşlar annemin 1 hafta sonra vodafonedaki taahhüt süresi bitiyor bizde Türk Telekom a geçirmeyi düşünüyoruz türk telekomda faturalı uygun bir tarife varmı 1000dk ve en az 3gb internet
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Mi 8 SE
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 153
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 95)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.