Er
01 Kasım 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 141 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Şu olayı hiç anlamadım şimdi benim geçen seneden 84 net - 62k tyt sıralamam var sıralama mı korunacak nasıl olacak ??
Tyt puanının 2 sene korunması hala devam ediyor mu ?

Kırıkla tekrardan ea'dan sınava girecek var mı ? Kaçtan kaça çekmeyi düşünüyorsunuz ?

Bu sene tekrar yks ye girip , farklı bi ünide okuduğum bölümü tekrar kazanıp , dersleri saydırıp 2.sınıftan devam etme şansım var mı ?
Bu sene sınava girdim Tyt koruyup sadece ayt ye girmeyi düşünüyorum . Sadece ayt oturumuna kaydolsam tytm korunur mu ? Tytye para vermek istemiyorum.
Evet gençler konu icin bekledim ve şuan kesinleşti.

MSÜ --> Öğlen arkadaşlarla kafedeyken açıklandı.

YKS SONUÇ --> Gece arkadaşımda kalmıştım açıklandı.

YKS YERLESTIRME --> Bugün 5 gibi evden cikicam hali saha falan derken gece 11 gibi eve gelicem yani 17:00-23:00 arası bugün aciklanacak ya da bir sonraki planım Cuma 14:00-18:00 arası kesin bu aralıkta açıklanır.
Forumda birkac yıldır takılanlar bilir, her sene sınava/sonuçlara yakın bir zaman da tanımadık biri gelir ve forum birincisi olur. Genelde de ilk 10 içindedirler. Yani böyle bi amacınız varsa Haziran'a kadar forumdan uzak durun . ( Dereceye giren arkadaşlar yanlış anlamasın)
Sıralamam 7.8k ,sizce 7232 ile kapatan İstanbul Hukuk iö gelme ihtimali yüzde kaçtır ?
Bu konu hakkında çok bilgi kirliliği var bazıları sayısal klasik miktarda var bazıları nerdeyse yok diyor. Bilgili ea arkadaşlarla bu konuyu sonuca vardiralim.
Çevremde bu şekilde geçmek isteyen çok var, biraz canım sıkıldı. Cidden bu kadar emeğime yazık gibi hissediyorum. 2 yilliktan hukuka geçmek saçma değil mi ? Bir de sizce yapılması zor mudur ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 531
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 254)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 382 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.