B

Er
13 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ayt kötü geçtiği için pek girmedim foruma sizce benim sıralamam nasıl olur?
TYT
tr:36/2/2
sos:19/1
mat:37d 2 boş
fen:17/2/1
Ayt
mat:33/6
fen:35.25
obp:97.5
sert ve aşırı karamsar yorumlar yazmazsanız sevinirim. mod düşük zaten :(
çözen var mı? nasıl buldunuz zorluk olarak. 1 tyt-1 ayt olarak satılıyor.deneme kitabı alıp elimde kalcağına bunu aldım. ayt si kaliteliydi bence
arkadaşlar gaza gelip derecenin tyt sini aldım genel . nasıl bilirsiniz ? son hafta çözüp ağlamayalım geceleri :D
?
arkadaşlar ayt mat denemesinde bikaç denemede modla ilgili özel işlemler var.ben modla ilgili problem dışında özel işlemler kalktı diye biliyorum. ama bikaç arkadaş burda durduğunu söylemişti.işin aslını bilen varsa yardımcı olabilir mi? veya o arkadaşlar link atabilir mi baktıkları siteyi
arkadaşlar genel olarak konularda denemelerin zorluğu hakkında konuşulmuş ve tabiki herkes farklı yorumlarda bulumuş. bence herkes haklı çünkü acil'in genel olarak ilk 20 sorusu,345 in geo kısmı, derecenin de ilk 20 sorusu ve türev integrali diğerlerine göre ağır olmuş. yani yorum yapan kendisi hangi konularda daha iyiyse ona göre basit zor demiş. deneme alıcak veya çözerken ben düşük yapıyorum insanlar kolay demiş diye düşünenler için yazdım bunu. hepsi kaliteli denemeler imkanınız olursa hepsini çözün. gerçek sınavda zorlukların daha dengeli biçimde dağılcağını düşünüyorum ben yine de :)

Kesin bilgi beyler ahahaha
kısa bi süre kalmışken sınava kötü bi denemeden sonra nasıl toplanıyorsunuz , motive oluyorsunuz vs?
arkadaşlar 345 leri fen ve mat şeklinde birleştirip çözüyorum. başka yapan arkadaşlar varsa netleri nasıl geliyor.zorlanıyolar mı diğer denemelere göre merak ettim. sizce böyle yapınca seviyesi nasıl oluyor
beyler acil matın yanında çözmek için ayt fen denemesi bakıyorum . orta seviye olması iyi olur. elimde esen var acille birleştirince çok zor oluyor 3 saat için . 345 leri de birleştirip çözüyorum . o yüzden bu ikisinden başka öneri bekliyorum
ya beyler günün yoğunluğundan dolayı akşam eve gelince uyuyorum . hani uyumamayı denedim ama imkansız benim için. uyuduktan sonra da açılmam çok vakit alıyor kahve filan içsem de. ayt deneme çözüyorum mesela 5 dikkat hatası. bi öneriniz var mıdır nasıl açılabilirim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 162
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 65 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.