Şimdi Ara

345 ayt birleştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 345 leri fen ve mat şeklinde birleştirip çözüyorum. başka yapan arkadaşlar varsa netleri nasıl geliyor.zorlanıyolar mı diğer denemelere göre merak ettim. sizce böyle yapınca seviyesi nasıl oluyor

• Ben de böyle yapıyorum. Sadece 3. ile 4. denemeleri yaptım.

3=> Mat:36.5 Fen:32.5
    4=> Mat:32 Fen:31.25

Sizin netleriniz nasıl? Ben de acaba benim gibi yapan var mıdır diye düşünüyordum. İyi denk geldi. Netlerim nasıl sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murolik -- 16 Mayıs 2019; 18:58:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murolik M kullanıcısına yanıt
    netleriniz iyi hocam, bende bu sekilde cozuyorum, cok kaliteli oluyor. simdi acil ile 3d feni birlestirmeyi deneyecegim bakalim.

• spongebozz kullanıcısına yanıt
    Hocam 3d fen dediginiz hangisi oluyor islere gittim cikarmadilar dediler bana.

Bence de baya kaliteli oluyor. Tam sınav ayarında oluyor böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murolik -- 16 Mayıs 2019; 19:4:39 >
    benim de 73 civarı geldi hocam genelde hedefim ilk 2000 ona göre değerlendirin. bugün 8 leri çözdüm en düşük bu geldi 69
  • boynumcitladi B kullanıcısına yanıt
    Benim hedefim 8k. Tyt 90-95 civarı geliyor bir türlü 100'e çıkaramadım. Lise ortalamam da 94.25. Ayt için de bu netleri göz önüne alsak oluru var mı sizce hocam?

eğer 69 civarına çekebilirseniz ayt yi bence 95 tyt ile olabilir. ama rahat olun tyt bi mod sınavı.o günde yapıcağınıza eminim o konstrasyonla :) ama siz yine de ayt asılmaya devam edin
    Öyle yapıyorum zaten hocam. Sürekli ayt denemesi çözüyorum. Ayt çok dalgalanıyor palmenin denemesinde 69 yaptım krallar karmasında merkez yayınlarının denemesinde 55 yaptım. Böyle olunca da çok tedirgin oluyorum. Tyt de kötü olunca katmerleniyor. Teşekkür ederim içimi bir nebze rahatlattınız.

• HedefsizEleman H kullanıcısına yanıt
    cozum 3d fen denemesi diye geciyor 10lu, ben bugun islerin sitesinden satin aldim valla.

• 345i çok takdir ediyorum bu konuda. Bazı yayınlar bırak mat ve fen ayrımayı sayısal sözeli bile ayırmayıp bildiğin kitap aldırıyor adama.

sakin kalmak önemli olan ya. 55 yapmanızı kafaya takmayın bidefa 69 yapan adam neden bida yapamasın. ben böyle düşünüyorum başarılar hocam size
    Teşekkür ederim. Umarım hedeflediğimiz yerleri kazanırız.

ben bunu da yapıyorum bi yandan gayet güzel oluyor. bazen çarpıyor ama dikkat :D 73 de oldu yine 66 da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.