U

Onbaşı
25 Mayıs 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 77 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Babam muzdarip bu sorundan dolayı. Testi pozitif çikali 2 hafta oldu. Şu an Sağlığı iyi. Ama koku ve tat kaybi var. Sadece baskın kokuları alabiliyor(nane vs) Tad olarak da aromayı vs alamıyormuş. Bu durumu nasıl aşabiliriz? Babamın psikoloji iyi değil çünkü.

Genelde basit online oyunlar ve strateji oyunları oynarım. Laptop'u dersler vs için alıyorum aslında. Bildiğiniz güzel bir model varsa önerebilirsiniz.

Beyler. E kayıt yaptım. Ama asıl kayıtta zorunlu mu? Gidip belge vs vermekte bahsediyorum. Gaziantep üni.

Tıp istiyordum olmayacak. Tamam e başka ne yazacağız. Helsinde işsizlik var. Hepsinin mezunları ağlayıp duruyor. Olum okunacak bölüm kaldı mı la bu ülkede. Dişçisi ağliyor eczacısı ağlıyor muhendisi ağlıyor. Kafam deli gibi karışık. Ne yapıcaz.

Sıralamam 23bin 300. Sizce gelir mi

Tıp devlet kaçla kapatır sizce?

Tıp kaç bin ile kapator arkaadaşlar fikirleri alalım.

2020 Aralık ayında epey stresli bir olay yaşadım ve o sırada lavaboya gitmem gerekiyordu. Daha sonra koşa koşa giderek ihtiyacımı giderdim. Eve geldikten 3-4 saat sonra sürekli bir çiş hissim başladı. Gidip geldim ama tam rahatlayamıyordum. İlk zamanlar iltihap vs sandım. Sonra ise 19 yaşında olmamın verdiği ev zorunluluğu ile vaktimi evde geçirdiğim için sorun olmadı. 1 ay önce doktora gittim. Epey bir bakındı hastalık hikayem dinlendi ve doktor bunun psikolojik bir problem olduğunu söyledi. Gün içinde 10 veya 20 kere lavaboya gitmiyorum. Ama özellike tuvaletten sonra hissim artıyor sonra da azalıyor. Hatta gidiyor bile. Ne yapmam gerekiyor? Geçen hafta yks'de bez takıyor olmama rağmen az da olsa hissettirdi ki o gün tedbir olarak su içmemiştim. Daha sonra sınavdan çıktım. Yolda vs bir durum olmadı. Ne yapmam gerekiyor. Doktor kinzy diye bir ilaç verdi. %30 %40 rahatlatır vs dedi. Ama bende ani kasılmalar olmuyor. Böyle devamlı bir çiş hissim oluyor. Ama ben bilerek gitmiyorum. Psikiyatr sorunu çözer mi? Üni'de sıkıntı olur diye korkuyorum.

92obp geçen sene 13k tyt. Bu sene ilk 30k sayısal için ayt de kaç net lazım.

Arkadaşlar geçen sene tyt'm 13k idi. Bu sene bu yüzdelik dilimim korunacak mi. Nunun hakkinda bir değişikliğe gidilmedi di mi? Çünkü son aylarda tyt'yi çok fena boşladım. Gireceğim ama muhtemelem iyi yapamayacağım

Hakkında
Konum: Kars
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Mesaj Sayısı: 19
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 392
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 143)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 332 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.