S

Teğmen
08 Şubat 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kaldırılan/eklenen konu var mı? Hiç takip etmedim, bu sene kırıkla gireceğim, bi sorayım dedim. Ona göre geçen senenin kitaplarından alıcam.
Belki hukuk yazarsınız. Herkese başarilar ayrica.
Edit: gördüğüm kadarıyla herkes umutsuz. O yüzden hiç düşünmeyen varsa da bi şansını denesin bence, neyin ne olacağı belli olmaz, o yüzden dedim.
Başvuru yaparken fotoğraf vardı ve başvuru kaydını görüntüleyince de var ama fotoğraf 1 yıllık mı 2 yıllık mı hatırlamıyorum. Öncelikle süresi hakkında bilgisi olan var mı, sınava kadar fotoğraf süresi dolarsa bir sorun olur mu ve bunu sadece başvuru döneminde mi değiştirebilirim?

Ayrıca fotoğraf geçerlilik süresini bir yerde 30 ay, başka yerde 50 ay diye görmüştüm. Var mı bilgisi olan?

4 oturum diyor hangisi seçilecek? Ziraat Bankası'ndan halleden var mı?
Fizik tyt&ayt birlikte olan soru bankası önerilerinizi alabilir miyim?
Bu 3 soruya bakabilir misiniz? İlk soruda hepsi doğru diye düşündüm, sadece Funda ve Mehmet doğru diyor. İkinci soru için yalnız 3 demiş, üçe ise artar/değişmez/değişmez diyor.

Karaağaç'ın elektrik fasiküllerinden gidiyordum ama öğretmediği şeyi testte sorması yüzünden sinirlendim, bıraktım. Zaten iyi de anlayamadım. Önerisi olan varsa alayım.

Soru bu. Ben 1'e yanlış dedim, 2 ve 3 hakkında fikrim yok. Cevap anahtarı 1,2,3 doğru diyor. Neden yanlış dediğimi zaten üstten anlarsınız, şuradan 7. soruya bakın:http://www.fizikkoleji.com/sc_kat_4/test-6/236
Kendisi de böyle çözmüş. Var mı fikri olan?
Bu tarz konular açmayı artık boş bulmama rağmen yine de sormak istedim. Kitapla birlikte Youtubedan video izlesem diyorum, kanal önerisi olan var mı? Veya siz nasıl çalışıyorsunuz beyler?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 317
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.177 (Bu ay: 249)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 132 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.