Şimdi Ara

Nissan fiyatları güncellemiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • X-trail'de 208 bin tl fiyat artışı yapılmış. 570 bin olan fiyat 778 bin tl olarak güncellenmiş.

Nissan fiyatları güncellemiş

• Yahu zam olur da 208.000 zam mı olur? Pes

• Bundan önceki zam ne zaman geldi onu bilmiyorum ama kabaca dolar 9dan 13 küsüre 4.5 lira artmış ortalama 30bin dolar olan bir araç için 135bin TL zam demek, bir de üstteki vergi dilimine girdiyse zaten şenlik panayır.
  • aa kia insaflı, aa japon insaflı, aa toyota insaflı. al saa insaflı uzakdoğulu çinconlar. dün zam konusunda bile uzakdoğu fanatikliği yapanlar vardı. adamlar böyle bilezik gibi takar zammı

• büdünün kaşı kullanıcısına yanıt

Uzak doğulular iyidir hocam akıllı adamlardır.

• Yapı Ustası kullanıcısına yanıt
    Aynen akıllı adamlar mazallah adamı nasıl öpeceklerini iyi biliyorlar mazallahhh

Tek seferde 208 bin zam ne cidden yuh yani yuhhh
  • Yapı Ustası kullanıcısına yanıt

çok uzaklar ama

• Nissan fiyatları güncellese ne olur
    Bizi bölemiyecekler

Kesinlikle kurların artmasıyla alakası yok şerefsiz uzakdoğulular

Nissan tam japon sayılmaz artık. Neredeyse yarısı Fransız Renault’a devredildi ve ortaklıkları bulunmakta.

Vergi dilimi vs girmiştir fiyat artışında. Markaya sallayacağınıza ekonomiyi batırmakla meşgul olan başkanınıza sallayın samimiyetinizi görelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 2 Aralık 2021; 23:52:25 >
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    1.3 motor mu güçlü DKSKFKSKDKD
  • Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt
    Hiç bakmadım ezbere yorum yaptık

Avrupa yakın ama orası da bize yar olmadı hocam :(

Hocam araç fiyatlarını takip etmiyorum artık. Akrabamın 2012 micra'sı bile 200 bin tl ediyormuş ikinci elde. Motor falan almaya çalışacağım. Orada da uzak doğu dominasyonu var :(

1.3T gayet güzel bir motor, hiç küçümsenmemeli. Meganeda 140hp sürümünü 7 ileri edc ile kullandım it gibi gidiyor. Mercedeste aynı motoru kullanıyor gayet güzel.

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt
    Bi PSA grubunun 1.5 dizel veya 1.6 benzinlisine binmeniz lazım siz performans görmemişsiniz

1.3 tce motoru biliyorum şirketteki reno meganda var, halihazırda da C5 aircross um var o reno megandan C5 e bindiğimde illallah okuyorum
  • Asgari ücretliyi falan geçtim artık, üniversitedeki bir akademisyenin bile bu aracı alması için yemeden içmeden 50 ay çalışması lazım.

• Zam da gercekten Zammis 208 bin lira zam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.