Şimdi Ara

METAL TRIVIA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • irc.ulak.net #metal-trivia kanalına hardrock&metal sorucevap oynayan ingilizce bir bot koymuş bulunmaktayım.Ben 7 yaşından beri metalciyim diyen bi takım insanların sorulara kolayca yanıt verebileceğini düşünmekteyim.Sorular şimdilik 250 adetle sınırlı fakat hızla ekliyorum...

Yorumlara açığım.Gerek bot opsiyonları gerek sorularda değişiklik yapılabilir. :)

Today is a good day to die!!!

• bi bakayım valla ben 11 yaşında Metallica dinlemeye başladım, şimdi tahmin edin ne dinlediimi:) Slipknot, Therion, Anathema, Blind Guardian, Therion, Theatres des Vampires, Judas Priest, Helloween...
    vlla eline sağlık bi karıştırmak lasım
    [spr][spr][spr][gitar][rockbnd][rockbnd][rockbnd]
  • girdim,ağzımın payını aldım,çıktım :)
  • Açılın! ben metalciyim [evlol]
  • [gitar][gitar][gitar]
  • Children of Bodom'u unutmuşum nasl olur???
  • Nikimi degiştirince skorum sıfırlandı .
    Eğer bu bir hataysa duzeltılebılır mesela .
  • bot #metal'e terfi etmiştir...

nick değişince skor sıfırlanması hata diildir.eski nickine dönünce kaldığın yerden devam edersin....

#mp3 e almıştım botu ama çok kalabalık kanalda user db şiştiğinden sanırım(başka sebep bulamadım) botu #metal e taşıdım...

ingilizce soru eklemek isteyenler bana azrael@ulak.net adresinden erişebilir.

unutmadan soru sayısı 1560'a ulaşmıştır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRaEL -- 15 Ağustos 2004, 21:34:32 >
  • soru sayısı 6000i aşmış.
    bi de türkçe olsaydı tadından yenmezdi..
    neyse biraz skor kasmakda fayda war...
    ezdirmeyelim kendimizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lerdorf -- 7 Temmuz 2005, 11:26:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.