Yüzbaşı
30 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
BEYLER BU OYUNUN BETA OLDUĞU SÖYLENİYOR RESMİ CIKIS TARİHİ 10/29/2007 FAKAT SU ANDA OYNU SATILIYOR BU KONU HAKKINDA Bİ FİKRİ OLAN VARMI ALALIM MI BEKLİYELİM Mİ VEYA OYNAYANLAR ANLATABİLİRMİ ATMOSFERİNDEN TUTSUN GRAFİK VE SESLERİNE KADAR SİMDİDEN TESEKKURLER.
,
,
Beyler ff12 de bi bölüme geldim ve takıldım Stilshrine Of Miriam diye bir bölüm.Stilshrine Of Miriam a geldim ve 2 tane mekanizma var way stone ve pedestal of dawn diye ,pedestal of dawn a basıyorum yerden 3 zombi cıkıyor ve way stone aktiv olmustur diye gidiyorum fakat calısmıyor burda ne yapmam gerekiyor zombileri öldürünce birsey olmuyo way stone calısmıyor eğer oynayan veya bu bölümü gecen varsa yardım etsin lütfen simdiden tesekkürler...
Mrb. arkadaşlar monitörden çıkan kabloyu ekrankartima bağliyorum görüntü gelmiyor fakat onboard ekran kartına takıyorum görüntü geliyor coğu kişi cakışma olabilir diyor fakat ne yapcağimi bilmiyorum

ekran kartim= ati radeon 512mb ax1600 pro(pci) ayrica power düğmeseine bastiğimda bilgisayar sanki kendini 3-4 defa resetliyo sonra aciyo anlamadim ne olduğunu ... eğer yardımcı olabilirseniz cok sevinirim simdiden tesekkürler
xigenonda lvl 61 masterı acık rogue(karus)char oyun parasına satılıktır ilk ve tek kullanıcısıyım gizli soru ve ayrıntılar mevcuttur.

well.comebak@hotmail.com
x de lvl 61 masterı acık rogue ,itemsizdir charın ilk ve tek sahibiyim tüm sorular mevcuttur
LVL 61 ROGUE ,MASTER I ACIK ,İTEMSİZ ,ANK, İLK VE TEK KULLANICI, GİZLİ SORU DETAYLAR HERSEY MEVCUT
Arkadaslar Samsung 80 GB Sata2 HDD var fakat anakart üzerinde 4 tane slot var (sata1,sata2,sata3,sata4) benim hangi slota takmam lazım, harddiskte sata2 dediği için 2 ye mi takmam lazım veya mantığı nedir bu slotların. Acıklarsanız sevinirim simdiden tesekkürler...
bios update nedir ne ise yarar gereklimidir ,fazla bir bilgim yok ama bilenler yazarsa ve nasıl yapılacağını söylerse cok iyi olur simdiden tesekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
ne yapsam boş....
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 355
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.623 (Bu ay: 51)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.